Oriflame

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Puhítja, nyugtatja a láb bőrét és javítja kondícióját az éjszaka folyamán. Bőrpuhító avokádóolajat és nyugtató aloe verát tartalmaz.

Piedra

2017. július 13.

Hamar beszívódik, nincs ragacsos érzés utána, kellemes illatú, és viszonylag jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

kalavirag

2016. november 3.

Megszüntette a kiütésemet amit sehogyan se tudtam eltüntetni, szerintem ő a legjobb lábkrém, örülök, hogy rádtaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

3tara2

2016. július 5.

Eddig a legjobb lábápoló krém! Nem tudok és nem is akarok belekötni! Előnyei: hidratál (tartósan ráadásul) puhít,simít és kellemes illatú.
Máskor is megveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Máskor is megveszem!

körtevirág

2016. április 29.

Picit sűrűbb krémnek jobban örültem volna. Hidratálhatna jobban, az illata klassz. Elhasználom de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

VictoryFord

2015. november 4.

A kedvenc lábkrémem,csak ajánlani tudom. Az összes márka közül nekem ez jött be leginkább. Beszívódik,nem hagy ragacsos utóérzetet,remekül hidratál. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

fannikeresztes

2015. augusztus 29.

Fantasztikus! Egy hét alatt, a száraz, kemény, repedezett talpam/sarkam, pihe-puha lett! Minden este használom, nagyon sűrű krém, de gyorsan beszívódik!
Nagyon ajánlom, ez bármivel elbír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Nagyon ajánlom, ez bármivel elbír.

Banika

2015. július 12.

Ezt a lábkrémet használom kettő másikkal az Oriflame-től. Esténként kenem vele a lábam, nagyon könnyen beszívódik és kellemes az illata. Kifejezettem rosszul vagyok az erős illatú krémektől, ez pont jó. Akciósan nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Adelin

2014. január 16.

Én éjszakára használom hébe-hóba, de anyukám nappalra is használja simán.
Visszafogott, jó illata van, könnyen beszívódik, megfelelően hidratál, amennyiben nincs valakinek nagyon kiszáradva a bőre. És időnként durván leárazva lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

Én éjszakára használom hébe-hóba, de anyukám nappalra is használja simán.

asztromélia

2013. november 25.

Nem rossz. Könnyen beszívódik és egyáltalán nem hagy olyan "csúszós bevonatot" a lábfejemen mint hasonló társai. Az illata is kellemes és egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Habchók

2013. augusztus 12.

Az első lábpuhító krémem, nem szerepelt annyira rosszul. Kellemes illata van, de azért számomra még mindig a gyógyszertári ill. a sholl féle oudoor krémek illatát idézi. Hatását tekintve kb. 2 napig érzem puhának és selymesnek a lábam, igaz én nem kenegetem minden este, mint ahogyan azt a címkén tanácsolják. Összességében annyira nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin