Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panny79, Módosítva: 2013. augusztus 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

A lábradír gyengéden távoltja el az elhalt hámsejteket. Zamatos málnakivonatot és mandulahéjőrleményt tartalmaz.Intenzíven radíroz, mélyen tisztít, kisimít és revitalizál. Pazar málnaillata van.

Kiszerelés: 75 ml

Captainblonde

2015. július 22.

Kellemes illata van, de nem vagyok megelegedve a radirozo hatasaval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Kellemes illata van, de nem vagyok megelegedve a radirozo hatasaval.

krémparádé

2015. július 2.

Jelenleg épp ilyenem van, hát persze, hiszen málnás! :P Fincsi illatú, jól radíroz, engem egy erdeigyümölcs-lekvárra emlékeztet, ahogy kinéz, és ahogy illatozik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

bYou

2015. március 2.

Imádom, imádom és imádom. Annyira finom illata van, nem bírok betelni vele. A hatásával is nagyon meg vagyok elégedve. A színe is gyönyörű. :) :) Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Ella

2014. szeptember 29.

Nagyon meglepett. Kellemes málnaillata van (ezt imádom), olyan, mint a lányom köptetője, de nagyon darabos-zselés, iszonyatosan ragad, nem lehet rendesen szétkenni a lábamon. Víz hatására habzik, aztán rögtön szétfolyik, így nem tudom meg soha, milyen hatása lenne. Radírnak elég gyenge lehetne, mert kevés és gyenge szemcsék vannak benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

asztromélia

2014. április 14.

A csomagolása csinos csajos, az illata málnás, a színe pink...de semmi haszna nincs. Testradírnak elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Judiit

2014. március 9.

Nyáron használtam . Engem kicsit a gyerekkorom egyik rázós gyógyszerének a szagára emlékeztet az illata. Állaga zselés, tele kis apró radírozó szemcsékkel. Nem szárít, mert valami tápláló olaj is van a zselében, ezért lemosni is langyos vízzel ajánlott. A színe meg mindent visz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 9.

zsannasko

2014. március 8.

Engem megnyert, már újra rendeltem.
Először is az illata nagyon finom és valamennyire tartós is. A színe mókás, kellemes meglepetés. Finom kis szemcséi vannak, amik enyhén radíroznak, de kellemesen masszíroznak. Kevés kell belőle, az ára pedig kedvező. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Engem megnyert, már újra rendeltem.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Édesmandula mag örlemény. Testradírokban, lábápolókban, arcradírokban használják. Gyengéd bőrradírnak számít a testbőr számára és közepesnek az arcbőr számára. A szemcsék csak sűrű készítményben alkotnak szuszpenziót. Serkenti a vérkeringést és felszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől. Mélyen tisztító hatású. Serkenti a sejtmegújulást.

Színezék. Lilás piros.