Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2013. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

MPetra

2014. január 10.

Most használom épp elöszőr, ma kaptam. Sajnos semmi magyar szöveg nincs rajta, hiányolom! Illata nagyon finom, tetszik. Klassz kis szemcsés. Kiváncsi vagyok többszöri használat után lesz e változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

ForestNymph

2013. július 23.

Na hát ez semmire nem jó. Az illata nagyon finom málnás, ennyi pozitiv. De csak egy élénk piros sűrű zselé, pár szem radírozó szemcsével. Önmagában nem ér semmit. Pedizésnél szoktam egyedül használni, jól siklik rajta a sarokreszelő. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Színezék. Lilás piros.