Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hatékony, hidratáló hatású lábápoló maszk száraz lábbőrre. Intenzív bőrápoló komplexet és bőrpuhító kivonatokat tartalmaz. Hatékonysága fokozására hagyja a láb bőrén egy éjszakára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zonga

2020. április 25.

Jól hidratál. Szépen beszívódik. Nem kentem fel túl vastagon, de így is puhította a lábam, megszüntette a szárazságot. Kicsit sűrűbb krém, de engem nem zavar. A tégelyes kiszerelés is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 25.

Gabria

2019. október 2.

Most ezt használom én is. Amikor már nagyon ki van száradva a lábam és már fáj is, legtöbbször akkor veszem észre, hogy hoppá, megint nem figyeltem oda. Nos, ez a kis krém már első használat után megszüntette a fájdalmat, feszülést. Szóval elégedett vagyok a teljesítményével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

joplin

2019. május 5.

nagyon szeretem, évek óta használom, sokat segít a száraz talpamon és kellemesen hűsít

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

cicamokusz

2019. február 13.

Szerintem nagyon nehéz olyan terméket találni, ami valóban adja a várt hatást. Ez olyan! Már 2 éjszakai használat után a lábam sokkal puhább, pedig eddig akár mivel kenegettem semmi változás nem volt. Nagyon tudom ajánlani ezt a pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

danyadi77

2018. november 23.

Már 2-3 éjszakányi zoknis kezelés is sokat javított a nyáron meggyötört lábacskámon. Féltem, hogy nem fog felszívódni, pláne zokniban, de nem volt vele gond. Sajnos lusta és fáradt vagyok minden nap használni, pedig biztos sokat segítene.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

tramit

2017. március 8.

Nem tudom, nekem nagyon megül a lábam felszínén, nehezen szívódik be, és nem is érzek olyan nagy különbséget aközött, ha használom, meg ha nem. Talán egy kicsit puhább a lábam. De nem nagyon érzem köztük a közös nevezőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

szanika

2016. május 12.

Imádom. Minden zuhi utáni lábápolási rituálém alap kelléke! Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Illa

2016. április 17.

Nagyon szeretem. Telre a legjobb labbalzsam azok kozul, amiket eddig hasznaltam. Nem tul zsiros, hamar beszivodik a borbe, es remekul taplal. Zoknit rahuzva meg hatásosabb. Nyarra nem tudom mennyire lesz zsiros, azt meg le kell tesztelnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.