Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Hatékonyan ápolja a sarok megvastagodott bőrfelületét. Mélyen a bőrbe szívódik. Hidratáló és puhító karbamidot, kakaóvajat, B5-vitamint és intenzív bőrápoló komplexet tartalmaz.

kalmareszter76

2019. május 12.

Nyáron esténként szoltam használni. Sűrű krém de nagyon jól hidratálja a lábamat. Az illata is kellemes és árban is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

eilthyr

2018. november 25.

rendben van, többé-kevésbé működik. dermatillomania miatt használom: extrém esetekben már nem tesz csodákat, de legalább az illata igen kellemes.
kicsit furcsának tartom, mennyire tömör a krém - hosszú ideig kell belemasszíroznom a lábamba; de lehet, hogy csak türelmetlen vagyok és lusta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

kicsikler

2018. november 20.

A legjobb sarokápoló amit eddig használtam. Már az első alkalom után érezni a hatást. Rendszeres használatával a sarkam nem lesz kemény és "reszelős".
Imádom.
Nem minden katalógusban van benne, érdemes figyelni mikor akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Imádom.
Nem minden katalógusban van benne, érdemes figyelni mikor akciós.

bojti11

2018. november 12.

A legjobb sarokpuhító ever!!! Pedig én már jópárat kipróbáltam az olcsó és a méregdrága is csalódás volt. Ez a kis termék viszont nagyon tudja a dolgát este bekenem a sarkam, zoknit rá. Reggel pedig zuhanyzásnál lemosom és puha marad napogik. Persze előtte egy pedikűr nem árt a megvastagodott bőrkeményedést le kell szedetni, de utána ez a kis csoda rendben tartja a lábfejet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Anyukámnak vettem, szörnyűek a sarkai. Ritkán jut oda, hogy használja, de hatásos! :) Akciósan 800ft-ért rendeltem neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

jane79

2018. április 30.

Mindig az Oriflame lábápoló krémjei közül válogatok. Ezt a fajtát télen használtam és nagyon bevált. Még akkor is ha lusti voltam és nem gyakran használtam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Csipetke

2018. február 24.

Régebben nekem is volt ilyen de én nem használtam. Odaadtam anyukámnak, hogy használja. Használja azóta is és nagyon szereti. Mindig kell neki rendelnem ha elfogy és kettesével rendelem neki. Neki elég száraz a sarka de azt mondta, hogy ez valami csodát művel vele. Jó az állaga gyorsan beszívódik és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Viki986

2018. február 19.

Csodaszer! Extra száraz sarkamat, lábáztatás majd sarokreszelés után bekenem és másnap reggelre már nagyszerűen puha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

biankab

2017. november 6.

Nagyon szeretem :) Kellenes az illata, állaga kicsit ragadós,nehéz.Viszonylag hamar beszívódik.2-3 nap használat után puha sarkakat varázsol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

bogi0606

2017. augusztus 8.

Úgy kaptam ezt a krémet és ezelőtt soha nem használtam ilyesmit, de nagyon örülök neki, mert puha lesz tőle a sarkam és nagyon jó illata van. Nem gondoltam, hogy ennyit jelenthet, ha használok ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, DI-C12-13 Alkyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Panthenol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cyclohexasiloxane
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Ceteareth-12, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Ceteareth-12, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.