Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd intimlemosó természetes tejsav-tartalommal, amely összetevőinek köszönhetően fenntartja a bőr pH-egyensúlyát, és hatékonyan hidratálja, gyengéden ápolja az intim területeket. Kalendulát és édesmandulát tartalmaz, kellemes az illata. Illatanyaga nem vált ki allergiás reakciót. 300  ml

Damayanti

2015. december 16.

nekem ez abszolút semleges élmény volt, egy flakonnal használtam el. De ha valóban rákkeltő anyag van benne, akkor jó, hogy kivonták a forgalomból, de mostanság már abszolút nem veszek a márkától intim lemosót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

gabi79

2013. április 3.

Annyira örülök,hogy rátaláltam erre a krémmániás oldalra és iszonyat ki vagyok akadva, nem térek magamhoz,hogy rákkeltő vegyület van egy intim lemosóban úristen!!!! Egy flakonnal használtam el, persze akkor még nem ismertem ezt az oldalt SAJNOS! Alig vártam,hogy elfogyjon, nagyon szárított és bocsi de kimondom, viszketni is kezdtem tőle de ezeket az összetevőket olvasva nem csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

nkatika

2013. február 12.

Ezt használjuk. Többet is kipróbáltam - olcsóbbat, drágábbat, maradok ennél. Főleg az illatanyag semleges hatása miatt. Gyengéden habzik, nem kell kilónyi belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

CocoSunrise

2012. augusztus 18.

A másik két Oriflame intim lemosó jobban bejött... Egyébként engem nem zavart, hogy nincs erős illata, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

bandita

2012. július 24.

Krémmániás korszakom előtt én is használtam. Nem okozott panaszt, gyorsan elfogyott és leváltottam. A bronopol összetevő miatt tőlem nem fog sok csillagot kapni, mivel egy intim lemosónál ez számomra vétek.

Honeyhair, élj a garanciával, mivel bontatlan a másik flakon, vissza tudod adni. Régen én is tag voltam, a hibás, vagy valamilyen okból panaszt okozó termékeket vissza lehetett küldeni, és az áráért én pl. más terméket kértem. Szerintem ez ma sem működik másként a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

Honeyhair

2012. július 24.

Csak az akció csábított vásárlásra, és sajnos, felbuzdulásomban mindjárt kettőt is rendeltem! Kár volt, mert nem vált be. A krémességet nem sikerült felfedeznem benne, egy fehér színű, híg folyadék, aminek a fele kifolyik a kezemből, mire a flakontól a tisztítandó területhez érek. Az illatát alig érzem. Az AVON krémes intim lemosójának a nyomába sem érhet!

Ui.: csak tudnám, mit csináljak a második flakonnal :-/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

Ui.: csak tudnám, mit csináljak a második flakonnal :-/

katica22

2012. június 3.

Illata nagyon kellemes, de nem fogom újra venni... átlagos intim lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Illata nagyon kellemes, de nem fogom újra venni... átlagos intim lemosó.

Nefertiti

2012. április 1.

Szamomra ez semleges volt, nem tudok mondani rola rosszad se pozitivat. Illata, allaga kellemes, jol habzik. Artani nem artot, de nem veszem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid