Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elinor666, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy illat az első randira. A fűszeres, borsos frézia aromája körbetáncolja az édes nugát és az érzéki vanilia aromáját.

Kiszerelés: 30 ml

adrica

2015. november 26.

Nekem is elég borsos volt elsőre. Aztán a fréziát nagyon kiéreztem belőle. Kicsit locsoló kölni, vagy csak a tavasszal nyíló fréziának köszönhette, hogy ilyen benyomást keltett, de a borsossága miatt nem vettem meg végül is. Pedig az ára és a külcsin hívogató volt. De ha nem, akkor nem. Csak azért hogy locsolgassam és közben rosszul legyek magamtól, még ha megérné, akkor se. A Paradissel is ugyanígy voltam, de ott nem csak a parfüm, hanem az árra is borsos volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

ladri

2015. május 25.

Nekem kicsit édes az illata, de elég tartós, és összességében nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nekem kicsit édes az illata, de elég tartós, és összességében nem rossz.

Orsyna

2014. június 11.

Ma megérkezett.A csomagolása cuki romantikus babakék dobozka. Az üvege viszont olcsó műanyag. Ami benne van az sem nyűgözött le sajnos. Első kifújásra citrusos számomra a lovely gardenre emlékeztet. Nagyon rövid gyenge a hatósugara csak közelről érzem úgy hogy rátapadok a csuklómra. Enyhén fűszeres édeskés visszafogott.Hamar el is illan. Tinilányoknak oké elmegy, de egy randira én inkább egy nehezebb illatot választanék. Összességében jobbra számítottam. De másnak lehet bejön.

Update: Mostanában kezdem megkedvelni ezt az illatot. Hétköznapra teljesen jó visszafogott édeskés enyhén fűszeres talán a nugátot érzem egész fincsi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Zsú17

2014. június 4.

Ajándékba kaptam, a csomagolása, kinézete nagyon tetszik. Az illata is kellemes, de nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

szvivi777

2014. április 17.

Szinte sosem szoktak tetszeni az olcsóbb parfümök, de ezt mikor katalógusban megszagoltam, egycsapásra megszerettem! Nagyon jó, kellemesen fûszeres illata van, viszonylag tartós. Mindenképpen megér annyi pénzt. Én sem bántam meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

vanillacaramella.sweet

2014. február 12.

Napokon át teszteltem, de sajnos közel nem olyan, mint amit elvárnék tőle. A kék szín és a kissé ékköves stílust idéző üveg egész jó lenne, de az illat, abszolút nem tartós. Rajtam enyhén szúrós, citrusos. Semmi édessége nincsen, sem nugát, sem vanília. Tényleg citrusos-fűszeres. Amennyire sokat vártam tőle, annyira keveset ad. 2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

karakumsivatag

2014. január 18.

Prospektusban illatoltan. Nekem nagyon borsos, kb. mint a Paradise. A vanilia nem igazán jött át. De az ára nagyon kedvező. A régi Pop Glam üvegébe van beletöltve, ami szerintem nem túl kreatív megoldás, de ha emiatt alacsonyabb az ára, akkor végülis mindegy. Szaladgálós illatnak biztos jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.