Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

A szempillaápoló tápláló orchidea-kivonatot, édesmandula-olajat és vitaminokat tartalmaz, amelyek kondicionálják a szempillákat az éjszaka folyamán. Növekedésfokozó összetevője gyorsítja a szempillák növekedését, textúrája hatékonyan ápol. Használatával a Giordani Gold szempillaspirál még szebbé varázsolja a pillákat.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Nappal használom, semmi különöset nem tud, átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Nappal használom, semmi különöset nem tud, átlagosnak mondanám.

Kittina

2013. november 1.

Én sokszor használom,vastagon bekenem vele a szempillám, a szemöldökömre is szoktam tenni néha tényleg erősebb utána és mintha nőne is tőle, persze nem 1 használat után. Rendszeres használattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Cu2tka-baba

2013. szeptember 23.

Imádom:) Igaz én nappal használom smink alá de még a legszarabb spirálom hatását is feldobja, korábban már használtam egy L'orealosat és ezt véletlenül egy vaterán rendelt sminkcsomagban kaptam, de nagyon örülök neki:) Nem tudom, hogy lehet e még kapni, mert a korábban használt hasonló termékeimet már rég kivonták a forgalomból, de igyexem beszerezni még belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Volt egy időszak mikor nagyon elnyűttek voltak a pilláim a sok sminktől és a lemosásuktól. Nagyon megijedtem, mert el kezdtek hullani. Ekkor leálltam az erős sminkkel és otthon sem kísérletezgettem. Ezzel együtt megvettem ezt a kis ápolót, és összhatásként 1-2 szűk hét alatt megerősödtek a pilláim. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

musume

2013. március 23.

Használtam egy darabig minden este, de sajnos semmi különöset nem tapasztaltam. Most egy jó ideje már ott pihen a neszeszeremben. Hogy ne menjen kárba, lehet elhasználom majd, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Frutta27

2013. február 19.

Egy rossz szempillaspirál miatt letört, hullott az amúgy relatíve hosszú szempillám, ezután egy ideig nem festettem, és ápoltam a szemkörnyékem, hátha visszanő, de semmi. Majd elkezdtem ezt használni, és már két hét után látszódott az eredmény. 1 hónap után szebb lett mint valaha...de aztán valahogy elkeveredett itthon, azóta se találtam meg, és az újságban sem láttam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Schmetterling

2012. november 14.

Semmi különöset nem éreztem, láttam a használata alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 14.

Semmi különöset nem éreztem, láttam a használata alatt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sorbitol h 1 1

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.