Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Gazdag, tápláló testkrém a Giordani Gold Essenza parfüm pazar illatával

Panu

2020. május 22.

Ezt a krémet azoknak ajánlom, akik a könnyed, hideg érzetű és vizes állagú testápolókat szeretik. Én kedvelem, hogy nincs zsíros hatása, viszont nekem picit nehezen szívódik be valamiért. Ha kicsit sebes vagyok valahol, ott irritál, de ez igazából várható egy parfümös krémtől. Egyébként teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Muffy

2019. május 21.

Imádom. Az illata, a hidratálása, a felszívódása mind tökéletessé teszi. Ja, az Essenza parfüm a kedvencem, szóval esélye nem volt, hogy ne szeressem meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

ALettah

2018. október 21.

Egy nagyobb Oris rendelés mellé kaptam ajándékba, magamtól biztos nem vettem volna meg, hiszen a GGE illata nem tartozik a kedvenceim közé.De ha már van, elkezdtem használni. Egy-két használat után az illatát teljesen átvette a pizsamám és az ágynemű, szóval most már ez az illat számomra a nyugodalmas jó éjszaka illata :))
A csomagolás a megszokott Oriflames, szerintem egyszerű és csinos. A krém kellemes, lágy állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, viszont számomra nem elég hidratáló, ezért felváltva használom egy táplálóbb krémmel. Az illata erős, sokáig érződik. Nekem egy kicsit sok is - de ezért nyilván nem pontozom le, abszurd lenne egy parfüm kísérőtermékeként hirdetett illatos krémet lehúzni azért, mert hát illatos. Egy pont mínusz azért, mert nem hidratál eléggé.
Nem fogom újravenni, de mivel ennyire tartós az illata, gondolkozom rajta, hogy benevezek majd egy másik hasonlóra, valamelyik olyan parfüm illatával, amit szeretek, pl.Love Potion vagy Divine :)) Biztos tényleg jó alapot biztosít a parfümnek, tartósabbá, intenzívebbé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Arrowette

2018. február 25.

Hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet, könnyű inkább vizes állaga van. Nagyon kellemes de erős illata van.
Nekem nagyon bevált, bár teljes áron nem venném meg, akciósan még oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Nekem nagyon bevált, bár teljes áron nem venném meg, akciósan még oké.

cirmos

2017. január 20.

Erősíti a parfüm amúgy is tartós illatát.Irritaciót nem tapasztaltam.Akciósan megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Isopropyl Myristate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1