Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Orsyna, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

A szaténos, telt hatást eredményező ajakrúzs pazar, krémes árnyalatai tartós ragyogást nyújtanak. Bőrerősítő argánolajat és a bőr korai öregedését megakadályozó, 15-ös fényvédő faktort tartalmaz.

15 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 4 g

1190,- Oriflame Giordani Gold Iconic Ajakrúzs SPF15
Ár: 1190 , Eladó: gyik
Állapot: Új, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
HenriettaDalma

2019. január 12.

Rendeltem belőle egy mintát, Satin Baige színben és meglepően nagyon tetszett. Szinte ugyanolyan színű, mint az ajkam és adott neki egy egészséges csillogást, amely nagyon tetszik nekem. Egyedül az illata zavar, de ettől függetlenül szuper rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

lassugepard

2018. június 25.

Nekem fontos, hogy egy rúzs hidratáljon, különben nem tudom elviselni magamon. Az Iconic teljesen megfelel az elvárásaimnak, szerintem hidratáló rúzshoz képest egészen tartós is. A Lucent Pink árnyalat a kedvencem, de amikor vörös volt a hajam, a Copper shine is nagyon jól mutatott. Nem szeretem a túl erős fedésű rúzsokat, de ez pont optimális. Plusz pont a fényvédelemért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

smilery.adri

2016. február 5.

Anyától kaptam karácsonyra a Red Fatale árnyalatot :) Háát ez az arany csomagolás szerintem borzasztó, viszont a tartalommal teljesen elégedett vagyok.
Szép, lágy piros szín, nagyon tartós és krémes, könnyen kenhető.
Aki rikító pirosat keres, az inkább ne ilyet válasszon, mert tényleg inkább egy természetesebb, könnyű textúrája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Szép, lágy piros szín, nagyon tartós és krémes, könnyen kenhető.

liv17

2015. május 30.

Nem ikonikus, inkább átlagos. Akciósan sem valami olcsó 1700 ft körüli áron és se nem tartós, se nem pigmentált. Egyetlen előnye a fényvédelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.