Oriflame

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. július 2.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Lakk hatású, folyékony ajakrúzs.

Fényes, mint egy ajakfény és színes, mint egy ajakrúzs. Az innovatív formulájú, folyékony ajakrúzs tartős, intenzív színt és fényt nyújt. Applikátora megkönnyíti a felvitelt.

A pazar, regeneráló hatású argánolaj táplálja és fiatalosabbá teszi az ajak bőrét, fokozza rugalmasságát és megszépíti a megjelenését.

Szotymoty

2018. október 30.

Sziasztok!
Ajándékba kaptam, szóval nem kellett kiadnom érte pénzt. Nektek sem ajánlom. Szép reklámja van de silány a minőség. 1. Szárít. Nagyon. 2.az applikatora nagyon maszatolos és nem lehet vele szépen dolgozni. 3.nem mondanám tartósnak, és fura az íze. Az egyetlenegy pozitívum h a színe nagyon szép és telt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Sziasztok!

csevi22

2017. október 15.

Rose Petal színben volt meg, kicsit a ragacsos szájfényekre emlékeztet. Azért szerencsére nem teljesen olyan a formulája, a színe sem olyan pigmentált, mint amilyennek az ecseten tűnik. Újra nem venném + egy idő után nagyon fura szaga lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Cu2tka-baba

2015. december 9.

Nekem 3 árnyalatban van meg, mindet imádom. Nagyon kelleme sviselni tartós és mintha ott se lenne. Kicsit szárít ugyan, de simán alá tudok tenni egy kis balzsamot. Viszont ami nálam a fekete leves, hogy naaaaagyoooon fura íze van:S egy kor areggelen kv előtt konkrétan majdnem hánytam tőle:S kesernyés és tartós az íze:S nem a nyelvemre kentem de ahogy ittam vagy beszéltem be be jutott a számba:S tesztelgetem újból, de így sajnos nem lettünk oda egymásért:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Natalka

2014. augusztus 13.

Egy kedves KM-es eladónak köszönhetően lett az enyém a Nude Peach árnyalat (ha a katalógusból rendeltem volna, akkor is ezt a színt választottam volna :)) A leírása fentebb olyan csábító volt, hogy - mint ilyenkor általában - pont csak a fele igaz.
Maga szín nagyon tetszik, bár nude-nak nem mondanám, bajban voltak a nevekkel, mert ez a leghalványabb, biztos legyintettek, najó, legyen nude barack! Egy korallos, kissé narancsos beütésű szájfény, naggggyyyon vizes textúrával. Azt hiszem rájöttem, h ez nem nekem való... Én a krémesen lágy kencékért vagyok oda, ez meg olyan, mintha vizet kenegetnék a számon, béna vagyok, nem tudom eltalálni, h mekkora a mennyiség, ami jó lesz. Mert ha ez ráköt az ember szájára... akkor kész, ennyi volt, nincs mese úgy marad. Tartósnak tartós, aki erre bukik, az most megkapja! Viszont száraz hatást kelt, nem tudom máshogy leírni. Kívülről ez ugyan nem látszik, de hogy hidratálna, azt erősen kétlem. Az ajkak belső felénél kezd kopni, kívülről meg alig lehet lesikálni.
Közben próbáltam analizálni magam, mégis miért idegenkedek az ilyen könnyedebb ajakkencéktől? Aztán hamar megvilágosodtam: nem járok strandra, nem szoktam úszni (pedig tudok), mert nem szeretem a vizes dolgokat (vízisí, vízibicikli, vizespóló), nem vagyok pancsolós kislány... talán itt van elásva a kutya. Vagy a szájfény.
Összességében jól mutat, nagyon jó áron szereztem be, örülök, h kipróbáltam, de ez a textúra nekem szokatlan, krémesek továbbra is előnyben! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

vivuss87

2014. július 4.

Megérkezett a Loreál Lip shine satin katalógus változata :D Nekem a Pink Petal árnyalat van meg. Majdnem egy az egyben megegyező dolgokat produkál, mint a Loreál. Felkenésnél vizes állagú, száraz ajkakra szerintem lehetetlen felkenni. Szóval felkentem, nagyszerű, semmi sem látszik, alig akar normális állagúvá válni. Majd pár perc elteltével elkezd sötétedni, és felvenni egy csodaszép rózsaszín árnyalatot. Elégedett voltam :) viszont az ilyen ajaklakkok kissé úgymond "rászáradnak" az ember szájára, nem tudom jobban leírni, száraz hatást keltenek bennem, mert kívülről fényes, és színes, csak az én vastag számat kicsit összehúzza. De a Loreál is. Ennek ellenére szeretem :D Vékonyabb ajkakon érdekelne hogy viselkedik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide