Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miss, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ultrafinom porpúder, amely tökéletessé teszi az arcbőr tónusát, és elkendőzi a bőr hibáit. Mikro-recézetű pigmentjei szinte beleolvadnak a bőrbe, tökéletes összhatást eredményezve. Dekoltázsra is kiváló! Minden bőrtípusra alkalmazható.

Kiszerelés: 5 g

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Az ára elég borsos, de tényleg nagyon jó. Tartós és nem fényesedik át pillanatok alatt. Az ecsete kicsit szúrós, de még pont el lehet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Ewyca

2013. április 30.

Én imádtam,kedvenc púderem volt:))
Az ára kicsit húzós volt,de nekem megérte nagyon!!!A szemcsék nagyon nagyon picik,nincs maszkhatás a vastag púderréteg miatt,az alapozót még a nagyon olajos bőrön is tökélesetes fixálja...és még a színe tökéletes volt.A dobozt után lehet tölteni,az ecset puha,és mosható..
Szerelem volt ez első ecsetvonásra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Én imádtam,kedvenc púderem volt:))
Szerelem volt ez első ecsetvonásra:)

bandita

2013. április 9.

Én az elődjét használtam, de szerintem az INCI ugyanez, így merek véleményt mondani.
Az árát túlzónak éreztem, mégis szerettem, mert nagyon szépen, kényelmesen lehetett dolgozni vele. Alkalomadtán simán utaztattam, nem eregetett indokolatlan porfelhőt a neszesszeremben. Áttetsző, selyemfényű, leheletfinom fedése csodásan rögzítette az alapozót, szemkörnyéken csíkosodást akadályozott.
Amikor kifogyott, széttekertem a tégelyét, és láttam, hogy ezt bizony én újra tölthetem rakoncátlankodó egyéb porpúderemmel!
Ekkor szerettem csak igazán bele! :D
Az ecsetet is ki lehetett emelni, a mosáshoz.
Az ötletes, szép csomagolás, az ecset minősége, a beltartalom állaga feledtetni látszik az árát számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 9.

Ekkor szerettem csak igazán bele! :D
Az ecsetet is ki lehetett emelni, a mosáshoz.

CocoSunrise

2013. április 9.

Használtam egyszer, túl világos volt a színe nekem, nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán lehetett-e kapni több árnyalatban, szerintem nem. Túl drága is volt. Egyébként nem volt rossz, de nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.