Oriflame

Ár:   3 199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4.5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Ár:   3 199 Ft
Kiszerelés:   4.5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Tartós fedést nyújtó, krémes szemhéjárnyaló csillámló árnyalatokban. Tökéletesen fed, könnyen kenhető, nem ragad a szem redőibe. FirmEsse-összetevője javítja a bőr feszességét.
A felvitelt megkönnyítő applikátorral.

Kiszerelés: 4.5 g

scintilla

2018. november 25.

Kaptam az aranyszínűt és nagyon szeretem,pont azért, mert kicsit lágyabb a színe a vártnál. Nyár típus vagyok, jól passzol az arcomhoz. Tartós, nagy mennyiség. Nekem ez borzasztó drága volna, de ezért nem szoktam pontot levonni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

lassugepard

2017. október 9.

Tényleg nagyon tartós, tényleg nagyon szép és nagyon csillog, nagyon jól pigmentált, de a Gold Sparkle árnyalatnak sokkal inkább ezüstös színe van, ami nagy csalódás volt, mert régóta szeretnék egy igazi aranyszínű szemhéjárnyalót, és a kép alapján azt hittem, hogy ez lesz az igazi. Azért elhasználom, mert nagyon jó minőségű, és amúgy tetszik ez a szín is, de hát na.... nem aranyszínű. :P A szín miatt -1 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

silentmobiusvox

2016. május 25.

A Crystal Taupe és a Bronzed Burgundy árnyalatokat vásároltam meg gyors egymásutánban, és nagyon elégedett vagyok, ár-érték arányban teljesen rendben van. Meglepő módon remekül ki tudom használni a hozzá tartozó ványadt kis ecsetet :o
Még csak alappal próbáltam (én semmit se bízok a véletlenre :D), reggeltől-estig nem igazán vettem észre, hogy elmoccanna, de még csak most jön az igazi kihívás, a 30+ fokok ... :D
Szerintem nagyjából ugyanazt tudja, mint a Maybelline Color Tattoo árnyalói (amiket szintén elfogultan imádok), csak ezt ki lehet fogni nagyon akciósan is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

FKingu

2016. május 16.

Nagyon tartós, szépen lehet vele dolgozni, de a színében egy kicsit csalódtam. Szép ez a bronzed burgundy, de kép alapján egy teljesen más árnyalatot vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Nessas

2015. december 28.

Egy éve vásároltam meg 2 árnyalatban is, mert csodásnak tűntek. Crystal Taupe és Frosted White, gyönyörű mindkettő, mindaddig, még meg nem próbálom valamilyen úton a szemhéjamra csábítani őket. Lehetetlen küldetés volt akkor is, mikor megvásároltam őket és most is ugyanaz a szitu.
A Crystal Taupe úgy néz ki, ha megpróbálom ecsettel vagy ujjal flvinni, "elmaszatolni", mint mikor a műbőr fejhallgató bőr része elkezd kikopni és olyan darabosan jön le a szivacsról. (Akinek volt már ilyen, az tudja miről beszélek, rémes.)
A Frosted White pedig konkrétan zéró pigmentet tartalmaz. Áttetsző csillám csupán, pedig nem arra számítottam.
A két csillagot azért kapja, mert a színek a tégelyen belül valóban mesések.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

A két csillagot azért kapja, mert a színek a tégelyen belül valóban mesések.

CataKatinka

2015. augusztus 21.

A crystal taupe árnyalat van meg, tökéletes, a pigmentáltsága szuper,szépen terül és a csillogása mesés...akciósan vettem és nagyon nagy mennyiséget tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

muffin93

2014. október 4.

Crystal Taupe árnyalat. Csak egy szó: tökéletes :)
Tökéletes szín, tökéletes állag, tökéletes tartósság, a sok csillámot külön imádom benne.
Az aranyszínűt is megvettem, amiről ugyanezeket tudom elmondani. Biztosan meg fogom venni a többi árnyalatot is, mert egyáltalán nem drága, és a tégelyben is elég sok van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Crystal Taupe árnyalat. Csak egy szó: tökéletes :)

Judiit

2014. szeptember 30.

Mostanában szinte csak krémes szemhéjfestéket használok. Könnyen feltehető egy rohanós reggelen is. Egy kis satír a széleken és már mehet is az ember.
Megörültem, hogy végre az Oriflame is forgalmaz ilyet (tudom, ott volt a The one, de abban csalódtam) és még az ára is jó. A Bronzed Burgundy árnyalatot vettem meg, ami inkább barna, mint bordó, de nekem tetszik így is . A hozzáadott ecsetet nem használom, viszont az Essence smokey ecsetjével egyszerűen felkenhető és satírozható. Jó, nem olyan tartós mint egy Mac Paint pot, de azért 5-6 órát a helyén marad. Azt mondom, jó úton halad a cég sminkes vonala. Csak így tovább !
Át kell, hogy írjam a tegnapi véleményem kicsit. Szuper ez a kis festék. Ma 12 órás munka után meg se moccant !!! Egy picit sem gyűlt össze a redőkben, mint a The one-os társa. Háááát... lehet szentségtörés , de nálam most egy szinten van a paint pottal, még a Colour Tattoo-nál is jobb. Egy hatalmas igen :) Kell az összes szín, ha azok is ilyen minőségűek. 3 db egy Mac ára....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0