Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KaradyAnn, az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   tanácsadónők

A MasterCreation alapozó hibátlan, természetes fedést nyújt. Formulájának fiatalosabb megjelenést eredményező technológiája és luxus textúrája megszépíti a bőrt. Klinikailag igazoltan fokozza a bőr ragyogását, ColourCorrectComplex-összetevője a bőr természetes színéhez hasonló árnyalatot biztosít. Tápláló részecskéi ápolnak és hidratálnak. A MasterCreation alapozó 18-as fényvédő faktorának és a szennyeződés hatását csökkentő szűrőjének köszönhetően hatékonyan védi a bőrt.

7 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lauraaa66

2021. december 10.

Sajnos egy csalódás volt a régi Oriflame alapozóm után.. Fedése nagyon minimális és az illata számomra túl erős, egyedül csak a színe passzol, tartóssága minimális. Semmiképp sem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

keralexa

2021. július 14.

Imádom ezt az alapozót, az eddigi legjobb, amit próbáltam. Nagyon szépen fed és tartós is.
Akcióban szoktam venni, úgy nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Akcióban szoktam venni, úgy nagyon megéri az árát.

KisTigris

2021. május 29.

Nekem valahogy nem működik. Nem tudom fixálni, egy marék púder is kevés. A fedése/színe pont jó lenne, de nem tartós. A kabát és a maszk azonnal elkezdi leszedni. Pedig sminkfixálót is fújok rá. Ha hívnak és felveszem a telefont, az arcomról az egész a kijelzőjére vándorol.
Van olyan alapozó, amelyik hosszan tart? A 3 csillag azért jár, mert legalább nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

danyadi77

2020. december 5.

Nagyon szeretem, amúgy a Giordani alapozókkal mindig is elégedett voltam (de ez a legjobb). Nálam vetekszik a NARS és Zoeva alapozóival, és veri a drogériásakat. Ecsettel beledolgozom a bőrbe, utána szivaccsal építek még egy réteget, ahol több fedés kell, és eldolgozom ott, ahol nem tökéletes. A fedése csak közepes, de az erős fedés sosem lesz természetes hatású, amit meg nem szeretek (max fotózáson elfogadott számomra). A tartóssága-ahogy szerintem mindegyik Giordaninak-hagy némi kívánnivalót maga után. Valóban kopik, de úgy finoman, egyenletesen, a nap végén látszik, mintha nem olyan lenne, mint reggel, de nem durván. Mindezek mellett a csomagolása is elegáns, jó ránézni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

AdriennF22

2020. július 23.

Ajándékba kaptam, de imádom. Nem volt még jobb alapozóm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Ajándékba kaptam, de imádom. Nem volt még jobb alapozóm.

veci

2020. június 19.

Ez egy remek alapozó. A teljes ár, ami itt van feltüntetve szerintem húzós, de akciósan nagyon megéri és mire elfogy a termék, úgyis megint akciós lesz. Nagyon tetszik, hogy jelölik a meleg és hideg altónusokat is a hasonló árnyalatoknál. Nekem inkább semleges altónusú világos bőröm van, de a Soft Vanilla Warm árnyalat tökéletesen illik hozzám. Tartós, nem szárít, könnyen és egyenletesen elosztlatható. Most kipróbáltam valami mást, de tuti, hogy ezt veszem újra következőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

CzafitTina

2020. március 8.

Oriflame napon a sminkes ezt az alapozót használta. Nagyon örültem neki. Mert eddig soha nem sikerült megtalálnom a megfelelő színt. Nagyon sok árnyalat van, még a húgomnak is sikerült találni, akinek nagyon hófehér bőre van.
Egyiküknek sem volt tőle maszk hatása. Nem szárított, nem kopott. Mindkettőnk megfelelt maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Bambusz92

2019. május 18.

Az első alapozó aminek megfelelő a színe az arcomhoz. A legvilágosabb árnyalat van meg. Nagyon jó kis textúrája van. Nem egy álomfedés de azért hogy nem oxidálódik és jó a színe nekem megéri. Korrektorral púderral egy normál munkanapra tökéletes. Néha hozzákeverek egy kis Loreal Infallibelt, Na azzal együtt brutálisan jó. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Muffy

2019. március 16.

Az illata nagyon kellemes, nem zsírosítja, sőt mattítja az amúgy eléggé zsíros bőröm, könnyen el lehet dolgozni, tartós. Fedés szempontjából viszont nemigen haladja meg a BB krémeket, ha durvább bőrhibákat szeretnék elfedni vele, nem lennék megelégedve. Az aknés hegekre viszont pont jó. Az árát viszont nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

JuditSara

2019. február 1.

Szerintem egy átlagos alapozó. Még mindig keresem a tökéletest, de nekem ez is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Cyclohexasiloxane, Hexyl Laurate, Hydrogenated Castor Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, Polymethylsilsesquioxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Methylparaben, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Propylparaben, BHT, Potassium Sorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0