Oriflame

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: drica, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedésgátló korrektor kifejezetten a szemkörnyék érzékeny bőrére lett kifejlesztve. Lágy pigmentjei visszaverik a fényt, tökéletesen fednek, és csökkentik a fáradtság és a bőröregedés jeleinek a megjelenését.

Kiszerelés: 10  ml

0bikbik0

2015. július 15.

Szem alatti karikák elkendőzésére ajánlják, én is arra használom. Én sem tapasztaltam erőteljes fedést, inkább csak tompítja a kontúrokat. Nem maszkos a hatása. Viszony nekem az applikátor része nem jön be. A szivacsos fej nemhogy megkönnyítené, de inkább megnehezíti az igény szerinti használatot, én kézzel/ujjbeggyel használom (A szivacsos fejben "pangó" anyag romlékonyságát már az előttem is szóvátették.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

aukszflora

2014. november 14.

Anyukám vette meg magának hogy néha mikor vészesebbek a szeme alatti karikák, finomítson rajta, egyszer-kétszer én is kipróbáltam. Szépen el lehet dolgozni, felfrissíti a tekintetet, de nem egy csodaszer. DE itt jön a probléma: Anyukám ritkán sminkel, így huzamosabb ideig nem használta (kb 1-2 hónap) és mikor én használni akartam, kicsavartam és amit láttam az felháborított! Az ecsete BEPENÉSZEDETT!!! A termékből alig fogyott, még szinte tele volt, így a végén kivágtam, és nagy részét kinyomkodtam egy kis tégelybe, így nem megy az egész kárba, de számomra ez nagyon durva! Ilyen még egyik termékemmel, korrektorommal sem történt soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

umpalumpa

2014. október 3.

Nekem is van, de minek? A sárgásabb árnyalatot vettem és sötét az amúgy kicsit kreolos bőrömnek. Nem fed elég jól és hamar összetorlódik a szemem alatt. Pedig bíztam benne egy kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

drica

2014. szeptember 23.

A very me hasonló termékét (igaz öregedésgátló nélkül) kivonták, ezért vásároltam meg ezt. Egyelőre nem sok jót tudok mondani róla, fed, de nem annyira, mint elvárnám. Csak a szemem alatti sötét karikákra vetném be, de sajnos elvérzett. :(
Egyébként kellemes az állaga, jól lehet vele dolgozni. Még próbálkozok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Egyébként kellemes az állaga, jól lehet vele dolgozni. Még próbálkozok. :)

felicitas

2014. szeptember 19.

Nem fed tökéletesen, de valahogy mégis nagyon szép összképet ad, finomítja a bőrhibákat, és nagyon tetszik a textúrája. Jól eldolgozható állaga van, és tompítja a bőrhibákat, hegeket, és egész nap fentmarad, és a fő, hogy nem lesz száraz a bőrömön. Szeretem. Már megrendeltem a téli színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

sz.rita33

2014. április 26.

A szem alatti sötét karikáim leplezésére vettem, de pont az ellenkezőjét tette, iszonyúan kiemelte. Sajnos nekem ez a termék nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

mariann33

2014. április 26.

A sötétebbik árnyalatot használom,főként szem alá,és az arcomon lévő kis kipirosodásra,ami egyébként nem feltűnő,de azért rakok oda is,és szépen takar szerintem.Az előttem szóló is írta,hogy komoly bőrhibákra nem ideális,de ez egy öregedésgátló korrektor,így feltételezhető,hogy inkább szem alatti karikákra veszi meg valaki és nem komoly aknékra,arra valóban nagyon kevés lenne,mint minden ilyen "sima"korrektor.De ezt nem is arra találták ki,úgyhogy az alapján véleményezek,amire való,és arra teljesen megfelel,egyedül az árát sokallom,annyi mint egy GG alapozó.Maradok a studio artistnál,vagyis ami most helyette lett,azt fogom legközelebb venni.Én egyébként ugyanúgy ujjheggyel viszem fel.nem használom az applikátort ami a nyílásán van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

ljudith78

2014. március 16.

Akinek sok a "takargatnivalója", az semmiképpen se vegye meg, mert alig fed valamit.
Én viszont nem pontozom le, mert amire személy szerint vettem, arra bevált : mostanság nem alszom túl sokat, és bár nincsenek sötét, mély árkok a szemem alatt, azért csak nem pompázok igazi valómban (ez milyen szerényre sikeredett :D).
A textúrája nagyon finom, könnyű eloszlatni, irritációt egyáltalán nem tapasztaltam, a valódi erőssége ebben a fényvisszaverő pigmentekben lehet, mert valami csodálatos módon kompenzálja a kis árnyékokat a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.