Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

A kasmír lágyságát idéző, hidratáló és kondicionáló hatású ajakrúzs fémtokban. Intenzív színei között klasszikus és trendi árnyalatok egyaránt megtalálhatók. A krémes állagú rúzs közepes fedést, hosszan tartó hatást nyújt. Exkluzív, aranyszínű csomagolásban kapható. Egy igazi ékszer kézitáskájában. 4  g

Oriflame Giordani Gold Prémium Ajakrúzs Rose Blossom
Ár: 500 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Campona) , vagy Foxpost (+700Ft)
Neleta

2019. március 28.

Igazi vörös rúzs, ami nekem van belőle. Alkalmakra vettem. A külseje gyönyörű, tényleg, mikor előveszem, szabályosan büszke vagyok rá. A színe intenzív, jól pigmentált, elég tartós. Az illata is tetszik, amit a termékleírásban írnak, az mind igaz. Hidratál, szépen is kopik. Egyedül a színválasztékkal van egy kis bajom, nekem mindegyik túl erős. Ennek ellenére, most berendeltem egy világosabbat (a majdnem legvilágosabbat), kíváncsi vagyok, hogy áll majd. A színválaszték miatt azért nem pontozom le, mert ehhez az exkluzív külsőhöz ilyen erős színek illenek, de szívem szerint örültem volna, ha lenne a választékban 1-2 visszafogottabb szín is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Brigitt

2019. január 25.

Nekem ez a rúzs tökéletes. Szépen fed, ápoló hatása is kiváló, tartós és egyenletesen kopik. A regal amber és a graceful mauve árnyalat van meg. A regal amber gyönyörű barnás narancsos színű, a graceful mauve pedig nagyon különleges pirosas mályva árnyalat. Gyönyörű a doboza is. Előttem irták, hogy nincs fedése,... nem tudom milyen árnyalatot viseltek, de nekem ez a kettő szuper jól fed. Nem igazán szoktam rúzst újra vásárolni, de ez esélyes, sőt még más árnyalatot is szeretnék belőle kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 25.

kornzsofi

2018. július 8.

Nagyon szeretem, szinte mindig nálam van. Inkább színezett ajakápolóként használom, ha kiszárad a szám, átmeneti segítséget és egy kis színt nyújt. :) Hosszan tartó hatásról nem beszélnék, mert egyáltalán nem tart hosszan, de nem is várom el tőle. Ehhez képest aránylag drága, ezért a -2 csillag.
A csomagolás gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

A csomagolás gyönyörű.

Burya

2018. július 8.

A Rose Blossom árnyalat van meg, ami éppen csak egy kicsit élénkebb, mint a szám természetes színe, így minimalista, "a kevesebb több" típusú sminkhez alkalomra éppúgy tökéletes, mint a hétköznapokra. Krémes állagú, ezért a nyári napokon én félteném kicsit a táskában, de egyébként nagyon kellemes viselet, szépen fed és egyáltalán nem szárít, sőt kicsit olyan érzés, mintha ajakápoló lenne. A csomagolása szerintem kicsit eltúlzott (anyukám erre szokta mondani, hogy csicsás :D), viszont jó minőségű, érezni, hogy van benne anyag, ezért pedig jár a plusz pont. Akciósan vettem (a teljes árát sokallom), nekem így megérte, mert nem vagyok egy sminkőrült, naponta max. 1x használom, úgyhogy sokáig ki fog tartani. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Turdusmerula

2018. március 21.

A tartósságával nincs baj, és nagyon szép fém tubusban van, ami minőségi érzetet kölcsönöz a terméknek. Viszont sajnos én érzek rajta valami nagyon erős leginkább férfi parfüm szerű illatot , aminek felkenve rendesen érzem is az ízét. Hosszú távon nagyon zavaró tud lenni. Sajnálom mert amúgy nagyon klassz rúzs lenne, de az illata miatt kelk lepontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

csevi22

2017. október 15.

Rose Blossom árnyalatban van meg (már elég régóta) és nagyon szeretem. Nagyon szép a színe, kellően pigmentált, nem szárítja a számat és természetes hatása van,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Katsura

2017. május 7.

Akciósan vettem. Hidratálás szempontjából mesés. Dusky Nude árnyalatot birtoklom és azt kell, hogy mondjam kifejezetten jó. :D Nekem mindig nagyon száraz volt a szám. Jó hogy kitalálták ezt a terméket, nem üt el a szám színétől sem. Újravenném 100%.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Ella

2017. április 24.

Termékmintákat rendeltem. Nagyon selymes, gyönyörű színei vannak, közepes a fedése, kellemes viselet, de sajnos nagyon nem tartós. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

majoreszternora90

2016. október 12.

Lehet, hogy én vagyok a peches, de az én példányom csak két csillagos, mert nagyon csalódott vagyok. Ezt is csak a szép tok miatt kapja. A színe jó lenne, de nem pigmentált, olyan "átlátszó" az egész. Valami krémeset, jól fedőt vártam a vélemények és a katalógus képek miatt, de ez inkább csúszós, szájbalzsamszerű, és több rétegben sem érzem, hogy rendesen fedne. Kontúr nélkül vonalon belül felkenni pedig lehetetlen, mint egy lepukkant, részeg ribi, úgy néztem ki az első próbánál. Ha nem lenne ilyen csodaszép a tokja, visszaküldtem volna, vagy kidobom a francba.
De megnéztem a neten, hogyan lehet áttenni egyik tokból a másikba rúzst, és most már a kedvencem pompázik benne. :)))

Ide is beírom, hátha valakinek segítek ezzel a trükkel: éjszakára a fagyasztóba kell tenni a rúzsokat, majd másnap egy zsepivel megfogva ki lehet húzni a rúzsokat a tokjukból, és kicserélni. A Giordani "bele" repült a szemétbe, nem érdemelte meg azt sem, hogy egy olcsóbb tokban tovább tartogassam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 12.

Glara

2016. március 30.

Nem rossz, nem rossz. Tényleg nem szárít, az ápolás részét nem tudom, de ártani biztosan nem árt. Szépek a színei, isteni a csomagolása. A pigmentáltságával volna egy kis hiányosság, a tartóssága sem kiemelkedő sajnos. Egynek jó, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).