Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzíven hidratáló Hydra Full komplexszel ápolja ajkait 8órán keresztül. Lágy és krémes forumla, gazdag, telt színek.

jane79

2019. május 10.

Kaptam egyet ajándékba. Teljes áron lehet nem venném meg. Tetszik a prémium hatású csomagolása. A rúzs nagyon jó krémes, hidratáló hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

petyszi

2016. november 17.

A Pink Blossom árnyalatot szereztem meg, egy nyári virágos ruhához választottam. Nagyon szép a színe, szépen csillog és jól is fed. A csomagolása nekem külön tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Maniac

2014. május 1.

Egy Scarlet veil árnyalat tulajdonosa vagyok, ami egy élénkebb narancsos-korallos árnyalat. Elég csúszós, sokszor kell vele átmenni a kívánt eredmény elérése érdekében. Ajakápoló nem szükséges a használata előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 1.

2014. február 8.

Bevallom, a csomagolása tetszett meg. A Chiffon rose tulajdonosa vagyok, de őszíntén szólva inkább nevezném egy jó minőségű, erősebb színezett ajakápolónak, mint rúzsnak. Rúzsként csalódás, ajakápolónak megfelel.

bandita

2013. május 27.

A napokban volt szerencsém kipróbálni ennek a rúzsnak a vmilyen plum árnyalatát.
Krémes, puha, imádnivalóan, visszafogottan csillant az ajkamon.
Bátran kijelenthetem, hogy küldetésem véget ért, "személyében" végre megtaláltam a tökéletes GÖMBÖLYŰSZILVA színű rúzst! :D
A csomagolás azonban kicsit butuska, legalábbis számomra.
Képzeljetek el egy ékszerszépségű rúzstokot, amely azonban hihetetlenül keskeny, ezen belül található a mennyei manna nagyon vékony, érzékeny kis rudacskája.
Az általam kipróbált frissen vásárolt példány az engem megelőző óvatos tekergetések következtében már egynaposan is kotyogott kissé a foglalatában.
A rudacskát teljesen vissza lehet húzni a tokba, az elmetélés veszélye nem áll fenn, de ez a kivitelezés nekem nem elég masszív.
Megrendelem mindenképp, és ha nem hagy cserben, én ígérem, hogy nagyon-nagyon vigyázni fogok rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 27.

Krémes, puha, imádnivalóan, visszafogottan csillant az ajkamon.
A csomagolás azonban kicsit butuska, legalábbis számomra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate