Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2015. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

A gazdag kondicionáló Pro Smooth+-komplexének köszönhetően táplálja, egészségesebbé, ragyogóbbá és könnyen kezelhetővé teszi a kócosodásra hajlamos hajat.

Alexíta7

2013. június 11.

borzalmas. használata után alig tudtam kifésülni a hajam. nagy csalódás volt ez a termék :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

nkatika

2013. február 12.

Rövid hajból is puha, lágy tapintású sérót kreál, samponjával használva ajánlom. Hosszú hajra is bevált, most vágattam le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

palacka11

2013. február 10.

Bámulatos, sokféle hajbalzsamot használtam már, mert a hajam.... hű..... valami borzalmasan kócolódott, a fésű megállt benne, ha fésülködtem. A neve beváltotta az ígéretét, lágy és selymes a hajam és tökéletesen kócmentes, imádom. Nekem nagyon bevált, 100%, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.