Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Krémes állagú, hidratáló hatású balzsam, amelyy könnyen kezelhetővé, lággyá és selymesen ragyogóvá teszi a hajat. Keratin-komplexe szabályozza a kócosodás mértékét.

Kiszerelés: 200 ml

free

2018. április 23.

A samponnal használva tényleg jól elősegíti a haj kiegyenesítését. Természetesen a hajvasalást nem pótolja teljesen. De simává, selymessé teszi a hajat . Én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

enikoo97

2016. július 29.

Most fogyott el nem rég.Nem vártam tőle nagy dolgot ,de amit akartam azt teljesítette.
Nekem használata után puha lett a hajam,illata is kellemes.
Az én hajam nem rég lett levágatva ezért nem töredezett a vége,nem tudom hogy egy kissé roncsolódott hajon tud -e segíteni de valószínűleg nem ez a funkciója erős ennek a terméknek. Mindenesetre árban is olcsó :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Nekem használata után puha lett a hajam,illata is kellemes.

Missglamorazzi

2016. május 3.

Szerintem ezt vettem meg utoljára az Oriflameből, és gondoltam, egy balzsam nem lehet olyan rossz... De tévedtem. Vagyis igazából semmit nem csinál, mintha nem is használnám. Pedig még egy 300 forintos Garnier balzsamra sem mondtam, hogy ennyire ócska. Szóval ez nálam nem újravevős. Valamire elhasználom majd :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT