Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Könnyű, öblítést nem igénylő kezelés, amelynek hőkezelt összetevői védik a hajszálakat a károsodással szemben és selymesen fényes hatást nyújtanak. Keratin-komplex-tartalma extrém simaságot nyújt, akár 3 napon át. Kócosodásra hajlamos hajra.

Kiszerelés: 150  ml

Lilluska

2018. március 24.

Nagyon finom az illata, de sajnos nem tapasztaltam semmiféle pozitív hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nagyon finom az illata, de sajnos nem tapasztaltam semmiféle pozitív hatást.

tunde88

2016. január 4.

Nekem is nagyon tetszik a termék, használom is szinte minden hajmosásnál. Illata, állaga nagyon jó. Tényleg előnye a pumpás kiszerelés, jobban adagolható is ennek köszönhetően. Sajnos a hajtövemnél hamar zsírosodik, így csak a fülemtől lefelé a hajvégekig szoktam használni; sima tapintású lesz a hajam tőle, nem ragad, nem nehezíti el, nem szárítja ki, javít a kinézetén. Most próbáltam ki először - lassan fogy, két hónapja megvan -, de eddig teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Én 5 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Ancsibaba1993

2015. augusztus 4.

Nekem nagyon bejött. Szép selymes,sima, egyenes lett tőle a hajam száradás után vasalás nélkül is. Nagyon kellemes illata van szeretem használni. Ami még külön nagyon tetszik az az adagolója. Pumpás,így ha kell még egy kis adag a tenyerembe nem kell összekennem a flakont csak simán megnyomom és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Rougeway

2015. július 30.

Semmit sem csinált a hajammal :(
Nem ártott neki, és nem lett tőle nehezen kezelhetőbb, nem ragad, de nem is jobb. Mintha nem használnék semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Semmit sem csinált a hajammal :(

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT