Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló kézkrém természetes avokádóolajjal. Puhítja, kondicionálja és simává teszi a bőrt. Azonnali kondicionálást nyújt a száraz, dehidratált kézbőrnek.

Tsigani13

2020. december 30.

Nagy kézkrém fogyasztó vagyok. Ez az egyik kedvencem. Isteni illata van, nagyon hamar beszívódik a bőrbe és pihe puha kezeim lesznek tőle. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

vikimaja

2020. december 17.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet, az avokádó miatt első látásra szerelem volt, és azóta már többször is újravettem. Jól hidratál, gyorsan beszívódik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 17.

Ancsika000

2020. december 17.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata és karbantartja a kézbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata és karbantartja a kézbőrömet.

TimyeK

2020. november 6.

Most rendeltem, 400 Ft volt akcióban. nagyon kellemes, nem tolakodó illatú, gyorsan felszívódó kézkrém. Nem hagy zsíros érzetet és a csomagolása is kreatív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

okonetgabcsi

2020. szeptember 14.

Gyorsan felszivódik nem hagy zsiros érzetet. Kimondottan jól ápolja a kézbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Gyorsan felszivódik nem hagy zsiros érzetet. Kimondottan jól ápolja a kézbőrt.

JudithBeauty

2020. június 17.

Hozza a szokásos Oriflame minőséget: gyorsan beszívódik, nem ragad és jól hidratál. Téli időszakban kicsit sűrűbb krémet használok.
Az avokádó illata először Nekem egy kicsit édeskés volt, de már hozzászoktam. 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

veci

2020. június 17.

Egyik legjobb táskába dobálós kézkrém. Elég testes ahhoz, hogy ne jöjjön le teljesen az első kézmosásnál, de gyorsan beszívódik. Téli estékre azért ennél valami komolyabbat szoktam felkenni, de amit elvárok tőle, azt biztosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Angyalka94

2020. február 10.

Akciós áron szoktam megrendelni ami 399ft-ot jelent. Illata kellemes, gyorsan beszívódik, és tényleg használ is. Ha akciós biztos újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

szodadora

2020. január 21.

Napi használatra megfelelő kézkrém. Gyorsan beszívódik és az illata is szuper. Nagyon száraz bőrre a téli időszakban azért kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

csemezb

2019. október 11.

Kellemes illata van, nem egy olyan extrán hidratáló kézkrém, nekem sokáig elég volt. Meg voltam vele elégedve :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Olea Europaea (Olive) Oil, Palmitic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1