Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miss, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Extrém pillák szempilla-növekedést serkentő szérum.

Használata: Vigye fel mindennap a szempilla kontúrvonalára, a folyékony szemhéjtushoz hasonlóan. Ezt követően gyengéden simitsa át vele a pillákat.

loju

2015. március 25.

Hát... olyan nem is tudom érzés! Sok változást nem vettem észre, bár alapjáraton is szép nagy és sűrűek a szempilláim. Viszont ami nagyon lehúzza, hogy irritálja a szemem, ha véletlenül belemegy, nagyon csíp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Princess

2014. március 3.

Nagyon szeretem, már a második tubussal használom Alapjáraton hosszúak a pilláim, és dús az egész, de ettől még jobb! Esténként szoktam felkenni a szempillatövekre, mintha vékony tusvonalat húznék, és szépen lesimítom a szempilláimra. Másnap sokkal szebben ki lehet festeni a szempillákat! Azt én is tapasztaltam, hogy ha szembe megy csíp, tehát vigyázni kell, hogy tényleg csak a pillákra menjen belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

muffin93

2013. december 27.

Nekem bejött, és mások is észrevették hogy hosszabbak a pilláim. 1200 forint körül van az ára, ennyiért bőven megéri. Arra tényleg érdemes figyelni, hogy ne kerüljön szembe, mert nagyon csíp.
Szerintem emberfüggő, hogy kinek mennyire válik be, a barátnőmnek pl. ez sem segített, de a ricinus igen, az viszont nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Bihter85

2013. július 9.

Nem sok változást veszek észre, szinte semmit. És az ecsettel is nehéz dolgozni.
Egyszer a szemembe ment, nagyon csípett! Ennyi pénzért azért egy próbát megér, hátha valakinek beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!