Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

A rugalmas, selymesen puha kézbőrért. A tejcsokoládé és a mogyoró mennyei illatával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2019. szeptember 21.

Tejcsokoládé és mogyorókrém. Imádat! Félve használom, mert az illatától mindig megéhezek. Egy enyhébb, vizesebb állagú krémről van szó. Gyorsan a bőrbe szívódik és sokáig érezhető az illata. Közepes hidratálást biztosít, ezért napjában többször használom, hogy rendes ápoltságot érjek el vele a kezeimen. A csomagolása és az illata mindent visz. Romantikus, cuki és örökkévaló. Aki olcsó és jó minőségű kézkrémre vágyik egy ilyet mindenképp be kell szereznie. Még több ilyet Oriflame!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

fischerlilla

2019. május 29.

Puha lesz tőle a kezem, az illata meg csodálatos! Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Puha lesz tőle a kezem, az illata meg csodálatos! Nekem bevált.

jane79

2019. május 10.

Minden kiadású kézkrémet meg szoktam rendelni, mert nálunk nagyon sok fogy belőle. Valóban csokiillatban nincs hiány, viszont itt a hidratáló hatással nem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

lesztii

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

Nekem teljesen jól működött, jól hidratál, naponta 1x használom, és tökéletes. Az illata nem rossz, talán erős, de nekem ez nem baj.
Nem a legjobb kezkrem, de megeri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

Nem a legjobb kezkrem, de megeri az árát.

Barbi93

2018. november 24.

Csalódás...
Illata elég érdekes, állaga annyira folyékony hogy szinte kifolyik a tenyeremből. Hidratálás kb 2 percig érezhető...sajnos ennyire gyenge kézkrémet már rég használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Csalódás...

bendi13

2018. március 25.

Annyira émelyítő illata van, hogy majdnem elhánytam magam. Sajnos a hidratáló hatásától sem vagyok lenyűgözve. Nagyon folyós és 1 óra múlva újra száraz a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

hercegno44

2018. március 6.

nagyon finom az illata, és az állaga is nagyon jó. Túlzottan nem hidratálja a kiszáradt bőrt, téli hidegben nem ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Orchid

2018. március 1.

Ajándékba kaptam, a csomagolása engem egyáltalán nem vonz, tehát emiatt biztos nem vettem volna meg. Azt meg pláne nem szeretem, ha egy kézkrémnek csavaros kupakja van.
Az illata valami borzalmas, ha ilyen lenne a csoki illata, abban a pillanatban leszoknék róla. Mogyoróillatot sem fedeztem fel benne, sőt, nekem inkább élesztő szagú, szerencsére nem érződik sokáig.
Az állaga elég vizes, csúszós, ha fehér/világos anyagra cseppen, foltot hagy.
A hatása is elég gyér, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Az állaga elég vizes, csúszós, ha fehér/világos anyagra cseppen, foltot hagy.
A hatása is elég gyér, alig várom, hogy elfogyjon.

Pam

2018. február 24.

A csomagolása és az illata miatt szeretem. Nem a legjobb kézkrém, de a 4 pontot megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Mesilla

2018. február 5.

Lehet, az én szaglásommal van a baj, de én alig érzem az illatát. Érzek valami édeskéset, de ennyi. Kézkrémnek nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 42090, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0