Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Kialakításának köszönhetően, egyetlen mozdulattal dúsabb és hosszabb szempillákat eredményez. 100%-ban természetes akácgyantát és nagy hatékonyságú viaszt tartalmaz.

reku87

2012. november 20.

Tetszett ugyan az elért eredmény, de a szemeim állandóan könnyeztek ettől a spiráltól. A könnyezést valószinűleg valamelyik összetevő válthatta ki, mert más spiráloknál ilyet nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

janush

2012. november 14.

Szép hosszú fekete pillákat varázsol, és a 6 órás vonatozás meg sem kottyant neki.Szemdörzsölést is bírja.Tetszett!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Alexa1986

2012. augusztus 13.

Nagyon hamar elmaszatolódik és vékonyak maradnak a pillák tőle. Zsírosabb bőrűeknek nem ajánlom! Hasonló árban az Avonos sokkal minőségibb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

yvie

2012. május 26.

Jó spirál , de van nála jobb is. Nekem is egy bajom van vele, hogy hamar lepereg... Kár, még jó hogy -50% volt , mikor rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Odil

2012. április 6.

Tényleg látványos két rétegben, és elég tartós, ám maszatol és póklábpillákat csinál fésű nélkül. Nem tudom, szeressem-e, ha ennyire bonyolult használni, mert hasonló eredményt kevésbé rumlis termékekkel is elérek.
szerk. Nem, biztos, hogy nem szeretem, fél órán belül már tiszta fekete pötty a szemem alatti rész, és szép progresszíven csak egyre gyűlnek. Hozzáérek, és rohad le. Ez így nem vicces. :o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

reaglamour

2012. március 1.

A színe nagyon tetszik, tényleg szép fekete, viszont nekem ez a szilikonos kefe valahogy nem akar beválni, összegyűjti a szempilláimat és olyan mintha csak egy pár szál lenne. Mindig sz.fésűt kell használjak, és egy kicsit így macerás, egyébként meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 1.

Dorcsa

2012. február 2.

Ez volt az első szilikonos spirálom, de nem okozott különösebb problémát. Nem volt vele semmi problémám, nem pergett (bár nekem még egy spirál se potyogott a szemem alá...) szép fekete volt, és tényleg dúsított. Azért nem ötös, mert azért vannak nála jobbak is, amikkel drámaibb hatást lehet elérni, és én azt jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Szép

2012. január 17.

Vízálló és tartós szép igazi fekete színe van és a keféje is pont kézre áll

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Vízálló és tartós szép igazi fekete színe van és a keféje is pont kézre áll

ritaszeged

2011. november 27.

Szerintem ez a legjobb spirál imádom a szilikonos keféjét mert tényleg lehet érezni a hatását, sokkal szebb pillákat csinál mint más drágább vetélytársai, nagyon szép fekete elválasztott pillákat eredményez, akik tagok azok még 700 forintért is hozzá juthatnak ehhez a csodához :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

Judiit

2011. november 26.

The best. Nem vagyok hajlandó ennél drágábbat venni. Kipróbáltam Bobbi Brown, Lancome, Estée Lauder, Avon ...... egyéb spirálokat, de ez viszi nálam a pálmát . Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Imádom a szilikon keféjű spirálokat. Könnyű velük dolgozni, gyönyörűen szétválasztják a pillákat. A keféje kétféle hosszúságú sörtéből áll, az egyikkel dúsítani a másikkal hosszabbítani lehet a pillákat. Az elején ezzel is vigyázni kell, mert kicsit híg, könnyen elkenődik. Az intenzív változata, ha lehet még ennél is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.