Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzsceruza lágyan siklik a bőrön. Intenzív színei kiemelik az ajkat. Kényelmes viseletet, selymes hatást nyújt. Hidratáló formulája megakadályozza az ajak bőrének kiszáradását. Maximális fedés, közepes fény. Tartós hatást eredményez, nem kenődik el. 3.9  g

6 árnyalaban: Vibrant Almond, Pink Impact, Striking Rose, Electric Red, Deep Berry, Intense Cherry

agnesbagi

2017. január 9.

Ajándékba kaptam, de annyira szörnyű volt, hogy ki kellett dobnom. Borzasztóan puha volt (pedig nem melegben tároltam), a számon emiatt teljesen elmászott, szinte megolvadt és összefolyt. Nem is értem. Nagyon kevés sminktermékem volt eddig, amit ki kellett dobnom teljes használhatatlanság miatt, de ez toronymagasan vezeti a listát :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

kissproof

2017. január 9.

Nekem deep berry árnyalatom van. Tartós illata bogyós gyümölcshöz hasonlit.
Viszont a kiszerelése borzasztó. Nem lehet faragni mert túl vastag vagy mert túl puha inkább leszedtem a hátsó kupakot és egy fülpiszkálóval próbáltam meg kitolni, kisebb nagyobb sikerrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Nekem deep berry árnyalatom van. Tartós illata bogyós gyümölcshöz hasonlit.

Seszter

2014. január 27.

Deep berry: Első rúzsceruzám, de nálam abszolút nyert. A színét imádom és tartósságával is meg vagyok elégedve. Egyedül a csomagolása miatt vonok le pontot. Botrány ez a faragós megoldás. A hegyét mindig sikerült a kupakkal megkarcolnom :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Orsyna

2013. november 26.

Eternal Red: fantasztikus a színe eszméletlen olyan mint a képen és jól pigmentált, az illata rágógumis...imádom.Jól siklik és könnyű vele felkenni könnyebb mint rúzzsal mert ez hosszabb.Előtte egy szájceruzával körbekontúroztam majd rátettem ezt és evés után is fent maradt.Mindenkinek ajánlom kellemes csalódás ért.Szerintem a többi árnyalatot is megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

ritariot

2013. szeptember 12.

Akciós a katalógusban épp és megrendeltem a Striking Rose nevű árnyalatot, ez az első rúzsceruzám.
A színe pont olyan, mint amilyet vártam, élénk jól pigmentált pink. Az illata nekem tetszik, bár nálam nem túl fontos szempont. Egyelőre csak itthon teszteltem, ittam, edzettem, zuhanyoztam vele és nagyon jól teljesített. Egyenletesen kopott, a fent leírt megpróbáltatások után is maradt még jócskán a számom egy fakóbb árnyalatban. Csodával határos módon nem is szárította ki az ajkaim.
Viszont ez a ceruzás dolog nem lopta be magát a szívembe. Túl vastag, hogy szépen lehessen körvonalazni vele és nagyon puha (de a hűtős megoldást be fogom vetni). Maradok a hagyományos rúzsnál, nekem az könnyebben kezelhető, ezt viszont ajakecsettel fogom felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

erika81

2013. március 15.

Én is a Vibrant Almondot rendeltem meg és reméltem, hogy nem lesz rózsaszín, hanem inkább mályva, vagy talán barnás. Sajnos az én számon rózsaszín. Az illata engem a régi zöld caola ajakírra emlékeztet. Felkenve nagyon érzem, hogy a számon van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

razovairotkiv

2013. március 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós, könnyen használható. http://justamakeup.blogspot.hu/2013/03/oriflame-lip-impact-crayon-deep-berry.html

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

orsolyanovak

2013. március 10.

A szokásos probléma merült fel nálam ismételten: nem azt kaptam, amit vártam... Vibrant Almond nevű árnyalatot rendeltem. Jóval élénkebb a színe, mint a katalógusban, de ami leginkább irritál, hogy gyöngyházfényű, pedig a képen egy kifejezetten matt rúzsnak tűnt. A tanulság, hogy továbbra sem szabad látatlanban rúzst venni, mivel 1-2 árnyalat különbség már elég is, hogy borzasztóan álljon. Kidobni nem fogom, de többet nem veszek belőle, ha felkenés után kicsit letörlöm egész jó színt kapok. A kiszerelés praktikus, könnyű a precíz felvitel és elég tartós is. Úgy gondolom 1000Ft-ért meglehetősen gazdaságos kiszerelést is kapunk. Ennek ellenére mindenkinek azt tanácsolom, hogy lehetőleg próbálja ki mielőtt megrendeli, mert érhetik meglepetések.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Judiit

2013. március 1.

Akkor válaszolok. :) Simán hegyezhető egy nagylyukú kozmetikai hegyezővel, van ilyen is az Oriflame kínálatában ( Very me). A legvilágosabb árnyalatban vettem meg, amire rögtön reagáltak is a kollégák, hogy ez olyan Juditos szín :) Egy pinkes nude , éppen csak hogy ott van valami szín. Könnyen kenődik a festék, tartós és nekem nagyon bejön , hogy nem csillámos, hanem inkább mattba hajló. Az illata othello szőlő , amin nagyon meglepődtem , mert nem egy szokványos rúzs illat.
Egy valamivel van csak gondom, hogy mikor sietve a kupakot visszateszem, akkor sokszor "beleakadok" a rúzsrészébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 1.

onecrimsonnight

2013. február 28.

Electric Red árnyalatot rendeltem, nagyon szép "pasivadító piros" :D árnyalat.
Még bevetésen nem használtam,csak kipróbáltam, majd updatelni fogok.
Eddig nagyon tetszik, én nem szeretek semmilyen kozmetikummal sokáig pepecselni, gyorsan akarok precíz eredményt. Erre pedig tökéletes mert percek alatt tudok szép, egyenletest kontúrt húzni vele és kifesteni az ajkaimat. Szép, intenzív a színe, enni túlságosan nem mernék ha ez lenne a számon mert a pohár száján ottmaradt a nyoma, de túlságosan nem kopott meg.
Egy valami aggaszt, hogy vajon lehet-e hegyezni vagy csak annyi a felhasználható rész amennyi kilátszik, mert erről sehol sem láttam konkrét válasz, ugyanis nem csavarható ez a rúzsceruza.
De összességében meg vagyok elégedve vele a gyors és precíz felvitele és az intenzív szín miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Electric Red árnyalatot rendeltem, nagyon szép "pasivadító piros" :D árnyalat.
Még bevetésen nem használtam,csak kipróbáltam, majd updatelni fogok.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate