Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: cssillla, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

orsipanka

2019. január 8.

Zavaróan erős, púderes illata van, viszont a hidratáló hatása gyenge, télre nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

lidibo

2013. december 27.

Egy ideig nagyon szerettem, még a munkahelyemre is vettem belőle, de aztán besokaltam az illatától. Ma vettem elő és most megint tetszik. Nem tudom mikor lesz megint sok! Hidratálása közepes. Aki szereti az erős illatokat és nem száraz a keze, az próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

trisztan

2013. augusztus 25.

Én lepődtem meg a legjobban, hogy megtetszett az illata. Igaz, kissé ráuntam a végére :), de mint kézkrém teljesen megfelelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

la.petite.peste

2013. március 4.

Szörnyű erős illata van, ajándékba kaptam, de tovább kellett ajándékoznom, mert se én, se a párom nem bírta.
Krémnek egész jó, de a szaga az borzasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Krémnek egész jó, de a szaga az borzasztó.

krisztinka88

2012. november 9.

Nagyon jó illata van, kellemes használni, de aki tényleg kiszáradt kezet szeretne helyrehozni vele, ne ezt válassza, mert nagyon vizes állaga van, nem segít a kézszárazságon, inkább csak illatosítást tapasztaltam, de azért elhasználtam, nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Orsi23

2012. november 9.

Mennyei illat,jo kis darab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Mennyei illat,jo kis darab:)

briony24

2012. október 21.

Nagyon kellemes és hosszantartó az illata és ez tényleg azonnal felszívódik.Most tervezem kipróbálni a testápolóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Blame

2012. július 30.

Nagyon jó illata van és jól hidratál. A csomagolása pedig nagyon tetszik. Akárcsak a tusfürdőnél és a testápolónál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak