Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló és tápláló ajakbalzsam a nyár illatával

A Love Nature ajakbalzsam természetes, mangómagból nyert vajat és E-vitamint tartalmaz. Fokozza a bőr hidratáltságát, hatékony ápolást nyújt. Pazar illata van. Puhává és rugalmassá teszi a bőrt.

spavanilly

2020. július 23.

Ez egy ragacsos, minden mangó ( és egyáltalán bárminemű gyümölcs) illatot mellőző termék...
Nagy reményekkel vettem anno, ugyanakkora csalódás lett.
Előnye:
-Ha el tudod viselni az "illatát" szuperfényes, vizes hatású ajkaid lehetnek tőle.
Hátránya:
- Nem igazán vettem észre ápoló hatást
- Kézzel belenyúlkálós, és nehéz eltalálni a kivenni kívánt mennyiséget
- A száj nem lesz narancssárga tőle (az ajakbalzsam sötét- narancssárga színű), de az ajakvonalon icipicit sem lehet "túlkenni", mert ott bizony meglátszik.
- "Érdekes" illat/aroma etc.

Kizárólag éjszakára használom, és már megszoktam az illatát, de még mindig nem szeretem.
Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Nagy reményekkel vettem anno, ugyanakkora csalódás lett.
Előnye:
Hátránya:
- Nem igazán vettem észre ápoló hatást
- Kézzel belenyúlkálós, és nehéz eltalálni a kivenni kívánt mennyiséget
- "Érdekes" illat/aroma etc.

Soha többet nem veszem újra.

Liara0826

2019. április 16.

Nagyon szeretem az oriflame termékeket és ez is megtetszett, de talán ez az első amiben csalódnom kellett. Nekem furcsa az állaga és kicsit olyan romlott szaga van, a párom panaszkodott is rá. Nem tudom mennyire hidratál, olyan sokszor nem használtam de akkor nem rontott. Akciósan vettem de sok volt így is. Nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Salako

2019. február 13.

Szerintem ha a szagától eltekintünk egész jó kis balzsam. Kis helyen is elfér és szerintem egész jól hidratál is, de viszont csak négy csillagot érdemel mivel a szaga és az íze sem a legjobb. Szép fényt ad a szájnak de elég vizes az állaga. Egy negatívuma van hogy hamar eltűnik a számról de viszont nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Csipetke

2018. július 28.

Na hát ez az a termék ami nálam a kukában landolt. Ajakápoló mániásként ezt is be kellett szereznem mikor megláttam a katalógusban. De az az illat ami fogadott mikor kinyitottam valami borzasztó volt. Mangóra semmiképpen nem emlékeztet, inkább ilyen állott régi lejárt illata van. Próbáltam használni itthon és lefekvés előtt, ilyet tégelyes ajakra való terméket sosem használnék utcán. Borzalmas az állaga is ilyen vizes semmire nem jó. Sokáig nem is maradt fent a számon és az íze is rossz volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

abicicaaa

2018. július 28.

Hat ez minden, csak nem pazar illat. Egyenesen budos. Semmi köze a mangohoz, muanyag szaga van.
Sokat kell feltenni hogy hidrataljon, de akkor ugyerzem hasznal is. Nagyom szep fenyt ad az ajkaknak. Kar, hogy ilyen budos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.