Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Könnyen felszívódó, normalizáló hatású arcápoló krém teafaolajjal. Könnyű formulája hidratálja a zsíros bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

Szilviams0118

2019. május 28.

első kipróbálásra nagyon bejött, szépen beszívódik és mattít. együtt vettem a lemosóval és teafaolajjal, kíváncsi leszek.

update:05.28. nagyon szerettem, de az új verziója sajnos nem ugyanilyen jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

update:05.28. nagyon szerettem, de az új verziója sajnos nem ugyanilyen jó...

elfmercina

2019. május 21.

Nagyon fog hiányozni, mivel hidratálta a bőröm, ha éppen nem maradt a kozmetikus által kikevert krémemből több.
A tapintása is kellemes, hűsít.
Az új verzióját is kipróbálom, amint ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

A tapintása is kellemes, hűsít.
Az új verzióját is kipróbálom, amint ez elfogy.

Kata1998

2019. március 27.

Már a 2. tégellyel használom és azt kell mondanom, hogy nem rossz. Igazából 2 dolog miatt nem kedvelem, Az egyik a kiszerelése, ami nem igazán higiénikus a másik pedig, az összetevők között fellelhető illatanyag (ezekért vontam le 2 csillagot). Bár szerencsére engem nem irritál, viszont szeretném kerülni ezt az összetevőt. Próbáltam az Aloe Vera krémet is, viszont semmi változást nem vettem magamon észre. A teafa olajjal használva ez a krém szuper, hamarabb elmúlik a pattanás és az utána maradt folt is. Az állaga nagyon jó, nappalra is simán használható! Éjszakára én egy picit vastagabb krémeket szeretek, de egyenlőre megelégszem vele. Többször nem hinném, hogy megveszem, mert egy sima hidratálót keresek e helyett, viszont akciósan megéri az árát, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Heni223

2019. március 20.

Ez a kedvenc krémem. Eltávolít minden foltot és kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Ez a kedvenc krémem. Eltávolít minden foltot és kellemes illata van.

sweetheart

2019. február 1.

Kipattogtam tőle, nem tudtam tovább használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Kipattogtam tőle, nem tudtam tovább használni.

Arrowette

2019. január 24.

Éjszakára használom, a bőröm nagyon gyorsan beszívja,és mióta ezt használom sokkal kevesebb pattanásom van még menstruációkor is. Az illatát nemigazán kedvelem de szerencséra gyorsan elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

infinitypurple

2019. január 16.

Én reggelente szoktam bekenni vele az arcom a zsíros bőröm miatt, de délutánra már oda is a hatása, talán egy kicsit fogja csak visszább a zsírosodást, de nem sokkal. Nem is beszélve a kellemetlen szagáról. Ez a termék engem nem nagyon győzött meg, de lehet a kevésbé problémás arcbőrűeknek jobban bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Chica

2019. január 10.

Egy időben nagyon zsíros volt az arcbőröm, ezért megvettem. Szépen teljesített, viszont a fél doboz elhasználtával már nem volt kellemes a használata, mivel elkezdte szárítani az arcom. Az illata egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

pappveronika30

2018. december 13.

Már jó 4 honapja hasznalom a kremet estenkent. Zsiros borom hamar beszivja,de en amugy sem szeretem ha marad egy krem reteg az arcomon. Pattanasaimat (ha elo jonnek) hamar leviszi es mintha kevesebb is jonne elo az utobbi 4 honapban, persze emelett mast is hasznalok pl a foreo luna arctisztitot furdesnel es egy patikaba vett arclemosot, de kb ennyi amit hasznalok az arcomra. En megvagyok vele elegedve es akcios meg megjobban megeri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

sssniki

2018. október 26.

Középiskolás koromban ezt használtam arcmosás után és rohantam is a suliba :) nem rossz, de emlékszem kb. harmadik óra fele már nyúltam a zsírpapírka után, hogy itassam a zsírt. Gondolom egy kevésbé zsíros bőrűnek ez elmegy, de a nagyon problémásoknak, mint amilyen én is voltam annó, nem sokat segít. Talán csak a téli/száraz időben..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.