Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Frissítő arclemosó formulájában természetes málnakivonattal. Tisztítja és élénkíti a bőrt. Krémes, zselés formulája hatékonyan tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket. Frissít és hűsít.

apple97

2018. január 10.

Nem szárít, minimális, nem túl erős sminket lehoz. Inkább reggeli arclemosó. Bár személy szerint lemosom a sminkem micellás vízzel és utána a maradékot egy habzó arclemosóval. Erre a célra nekem tökéletes. Többször újra vettem a társaival együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

LajkoTimi

2017. június 28.

Sokáig kitartott, de az illatát sem bírtam egy idő után,meg azért nem éreztem azt a nagyon mély tisztítást sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Bonjourbeauty

2017. január 15.

Isteni az illata, de ezen kívül semmit sem csinál. Ennyi erővel kézmosó szappannal is lehetne arcot mosni. :DD Nem mondom hogy szörnyű, de ilyen árban vannak jobb lemosók. A csomagolása pedig nagyon kemény műanyagból készült, ami szintén hátrány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

audrina22

2016. december 4.

Anyukámtól kaptam névnapomra, nem rossz termék. Ha alapozó van az arcomon, azt nem tudja maradéktalanul lehozni, de reggeli tisztításhoz szerintem elegendő. Szárító hatását nem tapasztaltam. Elhasználom, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Reegii

2016. november 10.

Az illata szerintem nagyon édes, a hatását annyira nem vettem észre. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Noah27

2016. szeptember 16.

Igazából 3 csillagot SE adnék,de nem akarom annyira lehúzni,mert viszonylag sokan szeretik.
Én pedi-manikűr vízbe szoktam tenni,mert az arcomnak nem esett jól.Még a kefével se habzott,sok kellett belőle és egy idő után gyógyszeres szirup illatnak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Chrissy

2016. július 26.

Málnaillatú, gél állagú arclemosó
Nagyon szeretem a málnàt, nem tudtam ellenállni neki
Kicsi is elég belőle, jól habzik. Viszont sajnos igencsak szárit. Sokszor akciós, ennyit megér, elhasználgatja az ember.
De sajnos nem sok mindenre jó. És utálom az olyan termékeket, amik mindennapos használatra valók és kényelmetlen csomagolásban vannak. Ez lecsavarható kupakos. Átöntöttem egy pumpás flakonba.
Az Oriflame összes gél állagú lemosója egy kaptafa. A színük és az illatuk tér el, illetve némelyikbe szemcséket kevernek és radírozós lemosóként hirdetik. Az alap szerintem mindegyiknél ugyanaz. Ezért mindig szárít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Málnaillatú, gél állagú arclemosó
Nagyon szeretem a málnàt, nem tudtam ellenállni neki

hiphoppergirl93

2016. július 7.

Az illata nagyon jó, jól tisztít,de egészen a pórusok mélyére nem jut el. +szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

bdori

2016. március 25.

Kb két hónapja használom, az eddigi tapasztalatom alapján nem is rossz. Reggel és este is használom, nem szárít jobban, mint bármelyik lemosó. Elég egy kis mennyiséget használni belőle, úgyhogy sokáig elég lesz. Akciósan vettem, annyiért bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

MMelcsi

2015. szeptember 21.

Nem olyan régóta használom a terméket, de első használatkor beleszerettem! :) Az arcomat felfrissíti, a szennyeződéseket prímán lehozza, a bőröm utána puha tapintású lesz, na és az illata...ISTENI! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Színezék. Lila színű.