Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: lolagirl13, Módosítva: 2020. december 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Hűsítő érzés tetőtől talpig? Érezd a mennyei frissességet zuhanyozás közben és után revitalizló hatású, trópusi gyümölcsökkel! Az antioxidánsokban gazdag tusolózselé élénkíti a testet és nyugtatja a lelket. Az ananász és a maracuja zamatos illatával."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

jane79

2021. július 4.

Nagyon frissítő volt használni, igazi gyümölcs bomba volt. Nem szárította a bőröm, szerettem. Sajnos nagyon drága teljes áron. Akciósan újravevős kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

zdoreebaba

2020. október 16.

Ez az a tusi ami tényleg nagyon jól hűsíti a bőrt. Nem is értem melyik összetevő teszi ilyenné, de nagyon jól áll neki, a nagy hőségben kimondottan jólesik használni. Ananász, maracuja kéz a kézben járnak egymással. Egyszerre édeskés és savanykás trópusi illat. Engem ez pillanatok alatt levett a lábamról. Nagyjából 2 hét alatt el is pusztítottam. Nyáron alap kellék a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.