Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lágy, krémes arctisztító természetes olívaolajjal. Hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződéseket, nem szárítja a bőrt. Tisztít és táplál.

Lilluska

2018. március 24.

Régóta kerestem olyan arctisztítót, ami nem szárítja a bőröm. Nos, ez pontosan ilyen, sőt, inkább táplálja a bőröm, ami a téli időszakban nem elhanyagolható tényező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

IldiWolford

2018. január 15.

Jól tisztít, és hidratál. Negatívum pedig hogy a krémes állag miatt először víz, beken, víz lemos. Macerás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Csipetke

2018. január 2.

Engem először meglepett ez a nagyon krémes állaga. De mivel így télen elég száraz a bőröm nagyon is jót tesz neki. Szépen tisztít és valóban nem szárít. Bár néha úgy érzem mintha egy kicsit sok lenne, maradna az arcomon felesleg de ez olyan kellemes puhaságot kölcsönöz a bőrömnek. Sminklemosásra nem használom. Kevés kell belőle így sokáig elég lesz. Az illata is kellemes. Szerintem árban is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Celia

2017. február 20.

Kellemes az illata és az állaga, egész jól tisztít, a szememről is eltávolítja a sminket anélkül, hogy kicsípné. Viszonylag ritkán használom, alkalmanként (a nagyszüleimnél tárolom, így amikor náluk vagyok, ezzel tisztítom az arcom), így elmegy. Ajándékba kaptam egyébként, magamtól nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

dorcsid

2016. június 1.

Nekem pedig bevált, nagy örömömre. Zsíros bőröm van és elég sok pattanásom szokott lenni. Karácsony előtt vettem meg valahogy ezt az arctisztítót anyunak (neki száraz bőre van). Egyszer kétszer én is kipróbáltam, és nekem is bevált. A krémes állaga miatt könnyen kezelhető, és az oliva olaj tartalma miatt nem is szárította a bőröm. Azóta rendszersen használom és alig van pattanásom, amit nem nagyon értek hogy hogyan, de tényleg működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

JudithBeauty

2016. február 14.

Nekem ez a termék nem vált be. Nem távolította el sem a sminket (az én estemben alapozó), és nem is tisztította meg rendesen az arcomat. Krémes állagú, tehát nem habzik, inkább ragad. Szárított is, pedig száraz bőrre ajánlják. Nem tetszett az arcbőrömnek, ezért csak 1 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lila színű.