Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danreka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Az élénkítő és frissítő radírozó tusolózselé menta- és málnakivonatot tartalmaz, hatékonyan tisztít. Természetes, radírozó hatású szemcséket tartalmaz.

Ár: 1000 , Eladó: okonetgabcsi
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd/Szolnok/Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

GreatE

2021. április 12.

Imádom nyáron. Élmény vele a tusolás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Imádom nyáron. Élmény vele a tusolás

Mona29

2021. március 5.

Az újabb csomagolásúból is vettem párat, az utolsó most fogyott el. Kellemesen radíroz használat közben, szeretem érzeni, hogy a benne lévő szemcsék teszik a dolgukat. Közben pedig jól esik a mentol nagyon enyhe hűvössége és a málna kissé mű, de édes illata. Hetente egyszer használom, többször szerintem felesleges. Az illata nekem nagyon hamar eltűnik a bőrömről, de így legalább nem zavar be a testápoló illatába. Használata után nem húzódik a bőröm, de jól esik után a testápoló. Akciósan nem rossz vétel. Szerintem nyárra megint bevásárolok belőle, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

zdoreebaba

2021. február 7.

Minden nyári szezonra vásárolok belőle. Általában a nagy (vagy 500 ml vagy 750 ml), gazdaságos kiszerelést szoktam rendelni, mert azzal sokáig elvagyok. Frissítő illata van. Nem mondanám, hogy a legtermészetesebb mentás-málnás illat, amit éreztem, de teszi, amit tennie kell. Jól állnak neki a kis radírozós szemcsék, amik szuper jól átmasszírozzák a bőrt és felpezsdítik a keringési rendszert. Ennél a tusinál imádom bevetni a hideg-meleg zuhanyt. Így hozza az igazi frissítő nyári érzést. Tömörebb gélesebb állaga van, kellően habosodik és tiszta bőrt eredményez. A pattanásos hátamra is megoldást nyújt! Nem szárít, puha, élettel teli bőrt eredményez. Én bizony a nyári szezonban mindennap előveszem és imádattal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Pocok7

2020. augusztus 22.

Párom anyukájától kaptam ajándékba. Első használattól nagyon megszerettem, heti 1-3 alkalommal használom egész testre. Számomra elég rendes testradír helyett. Az illatát pedig kifejezetten imádom. Finom puha bőrt eredményez, használata után a testápoló is jobban beszívódik. Azóta minden alkalomra kapok párom anyukájától belőle, szóval még sosem kellett újra vennem. Eddig 3 flakonnal használtam el belőle, most pedig a jumbo méretet használjuk, mert hát a párom is szereti. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Amargant

2020. július 20.

Nagyon finom illata van, ami frissítően hat, semmi szintetikus jelleg nincs benne. Napi szinten használva nekem túl sok volt, de heti egyszer-kétszer jólesett használni,még ha annyira sokat nem is javított a száraz részeken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Annabella0

2019. október 22.

Teljes mértékben kiérződik belőle a málna és a menta illata. Nagyon kellemes és frissítő, ami használat után is érződik még sokáig.
Első használatkor puhává tette a bőröm, viszont a sokadik alkalom után nekem is feltűnt hogy iszonyatosan szárazzá vált a bőröm és viszketek. 😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Gabria

2019. október 2.

Ugyan én nem néztem meg az összetevők listáját, amikor rendeltem, azt hiszem ez hiba. Ennek ellenére azért egész jó. Nekem is tetszenek benne a kis golyócskák, olyan jó érzés, hogy vannak, bár radírozni rajtam nem nagyon lehet mit [láthatóan], úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni ez a része mennyire jó. Jó a flakonja is, könnyen ki lehet nyitni, meg lehet különböztetni bármelyik másik tusfürdőmtől. Nekem nem szárít, egyszerűen teszi a dolgát, ahogy kell. Egyszerű, de nagyszerű. Nem mondom, hogy csodaszer, de elégedett vagyok vele, ezért adok rá 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

NeonPink

2019. szeptember 21.

Isteni illata van és tetszettek a kis golyócskák, igaz radírozásra nem igazán alkalmas. Szárította az amúgy zsíros bőrömet, az összetevői alapján nem is meglepő.

Ez tipikusan az a termék amiről tudod, hogy nem tesz jót még is szereted és újraveszed. Mondjuk én mindig 900Ft alatt vettem és egyszerre legalább 2-3at biztos ami biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

spavanilly

2019. február 21.

...Már akkor szemezgettem vele, mikor még "Nature Secrets" csomagolásban árulták, de diákpénztárcához mérve bizony drága tusfürdő volt.

MOST viszont rászántam magam a kipróbálására ( sajnos ellent tudtam állni a karácsonyi díszdobozos szettnek- amit azóta is bánok...)
Megláttam a katalógusban és tudtam, hogy ez nekem KELL!
Fantasztikusan frissítő, és gyümölcsössége ellenére sem geil ( mint néhányTBS), viszont...radírozó hatása szinte semmi. Na persze nem is ez a fő funkciója, de annyira gyengéd és kevés szemcsét tartalmaz, hogy egy napon sem lehet említeni egy komolyabb termékkel.
Én ennek örülök, hiszen így semmi akadálya a mindennapos használatnak!
Zselé állaga miatt nem olyan tápláló, mint egy krémtusfürdő, és bizony szárít.
/Ez remekül kompenzálható a testápolójával/
Igazi frissítő élményt nyújt zuhanyzáskor!
( Ajánlom rosszkedv ellen is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Megláttam a katalógusban és tudtam, hogy ez nekem KELL!
Én ennek örülök, hiszen így semmi akadálya a mindennapos használatnak!
Zselé állaga miatt nem olyan tápláló, mint egy krémtusfürdő, és bizony szárít.
/Ez remekül kompenzálható a testápolójával/
Igazi frissítő élményt nyújt zuhanyzáskor!
( Ajánlom rosszkedv ellen is...)

bendi13

2019. február 7.

Nagyon szerettem az illatát és jól radírozott. Azonban nagyon szárított és az összetevői sem szépek, így nem fogom újravenni. Az illata tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Antioxidánsok: Rubus Idaeus/Ursinus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Lilás piros.