Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az egyszer használatos krémes maszk formulája organikus málnát és szuper összetevőnek számító mentát tartalmaz. Revitalizálja és hűsíti a bőrt, hatására azt simábbnak, frissebbnek és élénkebbnek érezheted.

Gabria

2019. október 15.

Többször felkentem, mert ki akartam próbálni, átfogó véleményt akartam írni és tudni akartam, tényleg ettől lett-e, ami lett. Pozitívuma a krémnek annyi, hogy amikor felkentem, nagyon jó illata volt, többször is megcsapott, valami kellemes, nem tolakodó, talán virágos illat. És ennyi a pozitívuma sajnos, még a tégelyben sem lehet érezni, csak az arcomon éreztem. De ettől függetlenül nem ajánlom senkinek, nekem sajnos tönkretette az arcomat, tucatnyi pattanás jelent meg rajta, pedig ez rám nem annyira jellemző. A jó illata miatt pedig nem tudok több pontot adni sajnos, nekem ez egyáltalán nem tetszett és pénzkidobásnak tartom, szóval 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színező anyag. (Piros)