Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2019. július 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Fokozd arcbőröd szépségét és frissességét bárhol és bármikor a könnyű textúrájú, természetes narancs- és zabkivonatot tartalmazó arcmaszkkal. Kényeztesd bőröd a napi stressz után, hogy ragyogóbb, revitalizált és üde legyen a megjelenése."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zonga

2021. március 25.

A hatása nagyon jó, kellemes érzés, jót tesz a bőrnek. Nem csíp, nem irritál, puha, hidratált lesz tőle az arcbőr. Mintha megfiatalodtam volna, úgy néztem ki utána :) Én hűtőbe is be szoktam rakni használat előtt, így még jobb. Lemosáskor kicsit bizsergette a bőröm, de ez számomra azt jelzi, valahogyan biztosan hat. 2-3 alkalomra simán elég. Viszont kicsit túl van méretezve, elég nagy arcra készülhetett. Iszonyatosan csöpög, a kezem is tisztára ragadt, amíg felraktam. Kellemetlenül tocsog, túl sok anyag van benne. Konkrétan a zacskóból is csöpögött. Van olyan fátyolmaszk, ami kevésbé, csöpög, mégis elegendő a benne lévő cucc. Így viszont kellemetlen a használata. + a többszöri használat miatt nehéz újra visszazárni. Csak emiatt vonok le csillagot, mert hatása látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 25.

veci

2021. március 13.

Hatása ugyanaz, mint a szőlős változatnak, amivel szintén nagyon elégedett voltam. Egyetlen eltérés talán, hogy ez picit ragadósabb érzést hagy maga után, de nem zavaró. Szépen feltölti a bőrt, jól át van itatva a fátyol szérummal, ami puha és ezért jól tapad a bőrre. Biztosan venni fogok még

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

zdoreebaba

2019. december 30.

Életem első fátyolmaszkos tesztelése. A kis tasak egy erősen átitatott textil maszkot tartalmaz, amit szét kell hajtani és ráilleszteni az arcra. Számomra ez volt a legmurisabb pillanat, amikor fel kellett helyezni az arcomra. Mivel egy méret, így egy két helyen elcsúszott az arcomon, hol a szemeim, hol a szám, hol az orrom nézett ki tőle furcsán. Jól feldobta a napomat. A megtisztított arcbőrömre tettem fel és kb. 20-25 percig hagytam rajta. Az anyagot jól beitta a bőröm és ami maradt rajra azt enyhe körkörös mozdulatokkal bemasszíroztam a nyak és a dekoltázs részemre plusz az arcomba. A bőröm frisebb, üdébb lett tőle, a szem alatti sötétségekkel jól megbirkózott. Az illatától nem kell megijedni, mert nagyon gyenge narancsos illat érződik rajta, a zabot pedig egyáltalán nem tudtam belőle kivenni. Nem mondom hogy hatalmas csodaszer, de ha az embernek nincs sok ideje magára egy ilyen maszk azért jól jön a szürke hétköznapokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Trehalose, Sodium Lactate, Sodium PCA, Urea, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Triacetin 0 0