Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Aloe Vera tartalmával megújítja, kiegyensúlyozza és hidratálja a bőrt.

Gyengéd formulája fokozza a bőr nedvességtartalmát, puhává teszi azt és egészségesebbé a megjelenését. Azonnali hidratáltságot nyújt. Minden korosztály számára ideális.

Kiszerelés: 50 ml

TamaraS

2019. augusztus 16.

Most nyáron számomra ideális, nem túl nehéz krém és könnyen beszívódik. A nagy melegben is kényelmes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Julus92

2019. augusztus 10.

Tiniként elvoltam vele, ma ez a krém már nagyon kevés lenne a bőrömre. Kicsit meg is mosolyogtat, hogy ilyeneket használtam akkoriban. :) Aloe verát maximum mutatóban tartalmaz. Ma már előbb nyúlnék a 97%-os aloe gélemhez, ami mindig ott pihen a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

demeterne

2019. június 12.

Jó kis termék viszont az én száraz arcbőrömnek kevés. Az illata finom, de lehet, hogy egy kicsit erős is már. Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Alexandra8

2019. június 6.

Estére szoktam használni a kombinált bőrömre arra bevált, szerintem találnék ettől jobbat is viszont akciósan ár érték arányban megérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

dreammiyss

2019. május 6.

Az én nagyon száraz arcbőrömön nem sokat segített, az orrom melletti terület és az orrom is ugyanolyan száraz maradt, mint előtte volt. Tisztítás, olykor radírozás és hidratáló maszk után kentem fel minden este és reggel, de hiába. Ettől függetlenül az illata nagyon tetszett, de nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

hamireni

2019. március 25.

Nagyjából azt kaptam, amiben reménykedtem, szeretem. Nappalra ez idáig nem nagyon használtam (legalábbis T-zónában) arckrémeket, mert túl zsíros hatása lett tőle a bőrőmnek egész nap, de már éreztem, hogy kéne valami, így esett a választásom erre. Hamar beszívódik, gyönyörű egészséges matt lesz a végeredmény, egyáltalán nem bántam meg. Plusz még az illata is kellemes! :)
Száraz bőrre nem feltétlen ez a legjobb választás, de nem is nekik ajánlják, aki egy könnyed, nyugtató krémet keres, annak szerintem tetszeni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Krisztina527

2019. március 25.

A baj valószínűleg az én bőrömmel van, mert túl száraz ennek a krémnek. Azokon a részeken, ahol nem olyan vészes a helyzet, szépen hidratál, de kevés a szárazabb területekre. Az állaga egyébként nagyon könnyű, kicsit olyan síkosnak mondanám. Hamar beszívódik, az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

EnyediF

2019. február 14.

Könnyű kis krém, amit akár nappalra, akár éjszakára használok, puhítja a bőrömet. Ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

brigi511

2019. január 5.

Alapvetően elég száraz és érzékeny a bőröm, de ez a krém egy igazi csodaszernek minősült. Télen is jó hasznát vettem, puhává tette a szél kifújta bőrömet, mindenképpen újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Enne

2018. november 25.

Update
Hozzá kell tennem az utolsó csillagot is, mert megérdemli! Nyár óta használom majdnem minden nap nappali krémként. Önmagában és BB krém alá is szuperül megállja a helyét. Bizalmatlan voltam vele szemben, az ára miatt és mert katalógusos, de egyáltalán nem irritálja az érzékeny bőrömet, és már a mennyiséget is eltalálom, így egész napra hidratál. Hát nehogy ne vegyek még belőle, ha elfogy. Akciósan ajándék!

2018. július 2.
Még tavaly vettem, valami nevetségesen olcsó szett részeként. Úgy gondoltam, az aloe verával nem lehet mellélőni. Most bontottam csak fel (pluszpont a belsejében külön fóliázásért), és így nyárra a lemosójával együtt próbálgatom. Alapvetően rosaceás a bőröm, ami szinte semmit sem tolerál jól, de ez még nem okozott gondot eddig. Könnyű kis krém, keveset kell felvinni belőle, kellemes az illata. Nappalra használom. Éjszakára 100%-os aloe vera gélt kenek rá mostanában, arra vagyok kíváncsi, hogy az aloe vera hatásos-e erre a bőrtípusra, így néhány hétig hanyagolom a méregdrága rosaceára való krémeket (amik vagy hatnak vagy nem - inkább nem). 4 csillagot adok rá, mert egy csöppet szárazzá válik a bőröm egy idő után (ez a mennyiséggel való spórolás oka is lehet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Update

2018. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.