Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csutak, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Csodálatosan puha és illatos bőr a Love Potion szenvedélyes illatával átitatott testápoló krémmel. A gyömbér, a kakaóvirág és a csokoládé érzékien csábító aromájával, magas illat-koncentrációval. Ellenállhatatlan és rendkívül vonzó.

Ár: 1500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

tothaniko1986

2020. augusztus 7.

A parfümöt vettem meg először,amit imádtam,mindig azt fújtam magamra,mikor randizni mentem,a férfiak imádták😃
Akciós volt,de nekem nem igazán jön be a krém,mert sokáig ragacsos marad tőle a bőröm.
Talán meghagyom télire,nem kell sok belőle,rlég zsíros,gazdag krém,diszkrét illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

ALettah

2019. június 23.

Update: egy ideje inkább natúr termékeket használtam, most megint előkerült ez a krém, és olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha egy filmes réteget hagyna a bőrömön...talán csak elszoktam tőle. Mindenesetre a további beszerzésétől eltántorodtam.
Nagyon szeretem a parfümöt, ezért alkalomadtán beszereztem a hozzá tartozó krémet is, és nem kellett csalódnom. Kellemes, lágy állagú testápoló, gyorsan beszívódik, normál bőrre karbantartásra pont elég is. A finom Love Potion illat elég diszkrét ahhoz, hogy olyan legyen, mintha a bőröm illata lenne, de elég érezhető ahhoz, hogy órák múlva is jelen legyen a bőrömön, ha közelről megszagolom.
A csomagolása is kedves, a kis kerek tégellyel. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

A csomagolása is kedves, a kis kerek tégellyel. Szeretem.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Parfümben használom, de ez nem kifejezetten jött be. Nagyon száraz a bőröm ezért nekem ez nem felel meg, csak alkalmakkor használom a parfümhöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

nagypetra0801

2019. március 8.

Akkor használom ha tartósabban szeretném magamon tudni a hozzátartozó parfümöt. Akkor este és reggel magamra kenem és beszívódás után magamra fújom a parfümöt. Én még egy tusfürdőt el tudnék viselni, de sajnálom hogy ilyen trükkökre van szükség ahhoz hogy tartósabb legyen az illat. Mint testápoló, úgy semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Csutak

2017. május 28.

Feltöltöttem már, hogy véleményezhessem. :) Isteni illata van, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Levonást csak az ára miatt kap, mert akciósan volt 990 forint az előző vagy azelőtti katalógusban, a teljes árát már nem adnám ki érte. Egyébként csak ajánlani tudom. Parfümöt helyettesítek vele amúgy, mert az nagyon drága és alig van akció rá, így ez is megteszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.