Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy mámorítóan férfias illat az egzotikus sáfrány, a fahéj és a pörkölt tonkabab aromájával. A Manful Eau de Toilette minden cseppjét átjárja az érzékiség és a férfias erő.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bobike

2018. november 18.

Mindig ezt vettem a férjemnek,de sajnos már megszűnt a gyártása. Kellemes és nagyon tartós volt az illata. Az Oriflame férfi illatok közül ez volt a legjobb parfüm,a férjem is nagyon szerette.Akkor miért szűnt meg a gyártása? Egy mások által is kedvelt és népszerű illat volt,szerintem jól is fogyott a termék.Akkor miért kellett megszüntetni? Volt ilyen tapasztalatom más kedvelt termékekkel is. Számomra rejtély,hogy miért nem gyártják és forgalmazzák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

bubilany

2017. november 22.

Párom használta ezt az illatot és szerintem kellemes :)
A design nagyon egyszerű és letisztult, a kis felnyitható kupak pedig nagyon praktikus szerintem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Párom használta ezt az illatot és szerintem kellemes :)

tizesh

2016. szeptember 29.

Nem hittem volna h ennyire jo illat lesz. Lehet hülyeség de ha hasonlítani kene vmi "nagyobb" parfumhöz akkor a Paco Rabanna One Milliont mondanám. De csak egy kis beütés. Nagyon el lett találva az illat. Édeskés, keleties illat. Tartósságra nalam 3-4 ora min. Ár értek aranyba egyértelmű h 5 csillag. Doboza es üvege nagyon szep es praktikus. Őszi-teli illatnak mondanám. Nyárra kissé erős lenne a nagy kanikulaba. Bátran vehetitek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 29.

reku0304

2016. április 5.

Az erős férfiak illata. Mindenkinek van egy férfihőse, aki határozott, erős, de mégis gyengéd, amikor kell. Írhatnám, hogy érzéki, de apukám az én hősöm, aki már vagy 3 éve ezt az illatot viseli, szóval nálam ez marad A férfiillat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

lenlilla0924

2016. január 25.

Ajándékként telitalálat lett! Tartós, nagyon kellemes illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Ajándékként telitalálat lett! Tartós, nagyon kellemes illat!

Jobman

2015. március 12.

Öt csillagot kap, mert nem csak hogy tartós (6-8 óra), de még rendkívül kellemes fűszeres illata is van. Inkább olyan öltönyös illatnak sorolnám be. Benne van top 3 Oriflame illatokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Lierre

2015. február 21.

Ettől az illattól tényleg valami eufórikus"imádom a pasim" érzem lesz... Tartósnak közepes, a csomagolása férfiasan praktikus és egyszerű. Az illata kárpótol mindezért. A Stendersbe volt a Boss szappannak ilyen illata, meg valamikor a Seacretes srácok adtak ilyen illatú szappancsíkot, bár ott féltem kérdezni, Nehogy rám sózzanak egy rakás túlárazott terméket látszatakcióban.

Szóval már régóta imádtam az illatot, és elöntött a boldogság, amikor karácsonyi ajándék után szaglászva a katalógusban megcsapott az ismerős vadtó illat. Páromnak is tetszik szerencsére :)

Nem tudjátok, mi az eredeti parfümje ennek az illatnak? Valami márkásban is szívesen megvenném... Amíg nem találom meg, a Manful kapja az öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 21.

bigsista

2013. november 6.

Na, ez térdre kényszeríti a nőt!
(Elnézést a prűdebbektől.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Na, ez térdre kényszeríti a nőt!
(Elnézést a prűdebbektől.)

gyovai890

2013. október 17.

Ez a parfüm egy igazán erős és markáns férfias illat! Nagyon tartós és nekem ez a kedvencen a párom parfümjei közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

stiffi90

2013. október 13.

Nagyon jó illat és tartós is!!!! Sokan megdicsérték már rajtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Nagyon jó illat és tartós is!!!! Sokan megdicsérték már rajtam :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.