Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2021. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Dark Wood Eau de Toilette érzéki, férfias jegyei között felbukkan a guaiac-fa, amely karakteressé és határozottá teszi az illat viselőjét. Orientális, fás illatkategória.

Kiszerelés: 75  ml

Ár: 4000 Ft plusz postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Új, bontatlan! , Helyszín: Miskolc, fizetés: Megbeszélés szerint

abicicaaa

2019. március 6.

Vakvasarlas volt, illatjegyek alapjan, es eleg tetszetos. Fas, enyhen fűszeres, szantalos illat paromon. Nagyon jol all neki, imadom szaglaszni. Nagy banatunkra nem tul tartos, es a szillazsa is nagyon kicsi. Edt, oke, de egy kicsivel tobbre szamitottam ilyen teren. Maga az illat egy nagy ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Az általam próbáltak közt, ez sikerült a legjobban. Sokkal tartósabb, mint a testvérei és intenzív fás illata van, ami nem illan egyhamar el és megőrzi a sötét, fás-fűszeres illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

i.napcsi

2019. január 7.

Sötét,sexy,fás,meleghatású és finoman de állatias,nem az a kommersz fás illat és rendkívül tartós!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

aranypáva

2018. december 3.

Nagyon érdekes, kicsit szantálfás illat nekem. Fűszeres, borsos illatnak hat, amolyan érett, komoly férfihoz illik szerintem. Annyira tartós volt a tester-minta amit próbáltam, hogy kézmosás után sem sikerült eltüntetni a kezemről. A teljes kiszerelésről nem tudok nyilatkozni. Azt gondolom ez is olyan, mitn a legtöbb parfüm: megfelelő bőrrel keveredve csodát tud tenni, de én a páromnak nem venném meg, mert hozzá nem illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

nyuszo

2018. november 22.

Egyértelműen férfiasabb, mint az Intense Oud (a sorozat másik tagja), ezért nekem nem is tetszik annyira!
DE!!!
NEM rossz!
Én őt inkább tavasszal tudnám elképzelni, enyhe, hóolvadásos időben, talán a frissebb jellege miatt....
Az üvege nagyon ízléses.
Az ára verhetetlen!
Szerintem egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

DE!!!
NEM rossz!
Az üvege nagyon ízléses.
Az ára verhetetlen!
Szerintem egy próbát mindenképpen megér!

Sebi

2017. szeptember 1.

Alig vártam hogy elfogyjon! Nagyon tartós, de fájt tőle a fejem. Számomra túl erőteljes, rossz volt viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

adrica

2017. augusztus 14.

A kivont Deep woods utánpótlása nálunk, azaz a páromnál. Nagyon szeretem ezt az illatot rajta. Próbáltunk már sokfélét, de a frissebb illatok nem tükrözték egyéniségét. Az édesek viszont annyira kihozzák lelke finomságát, hogy kiegészíti őt. Fássága miatt ősszel még kifinomultabb, hangulatosabb, télen meg alap! Emelett télen még a nagy és évek óta (10 éve) kedvencünk az Architect.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Gyevocska

2017. június 5.

Kellemes, nekem édeskésen fás, fűszeres, mégis férfias. A férjemen nem tűnik édesnek, hála istennek! De szigorúan csak polóra használhatja a parabén miatt. Ettől az egytől azért pipa lettem. Nem értem, miért nem lehet valami más, korszerűbb tartósítószert használni? Ma már mindenre van alternatíva, akkor az Oriflame is újíthatna, főleg mert ma már a cégek nagy része nem használ parabént. Ezért 1 csillag minusz!
Ápdét: A férjem végül nem használja, így a polcon porosodott. Eddig. Kitaláltam egy remek újrahasznosítását tavaly a fürdőszoba felújítása után. Miután a szekrényeket le kellett ragasztanom, hogy átcipeléskor ne nyíljanak ki, viszont levakarhatatlan nyomot hagytak. De itt ez a remek kis lötyi! Pillanatok alatt tisztít. És még az illata is jobb, mint egy körömlakk lemosónak. A fajansznak és a szekrénynek nem árt a parabén. Király!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

szfrances19

2017. május 8.

Barátom használja, nagyon szeretem rajta ezt az illatot. Őszre-télre szerintem szuper, tavaszra-nyárra viszont kicsit sok az illata, erre az időszakra inkább a Citrus Tonic változatát tudnám elképzelni. Tartósságát nézve szuper, még este is érződik, és a nagy kiszerelés miatt sokáig elég. Árban is jó, gyakran akciós. Barátom már többször újravette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

mcdonald

2017. február 26.

Úgy látszik hogy az oriflame tud valamit, szinte az összes illatukat imádom. Ez sem kivétel. Hasonlít a The One-ra de az szárazabb, dohányosabb ez viszont kellemesen édes. Viszont nem szadad túl sokat fújni mert egy idő után már zavaró lehet. Tartóssága is egész jó. Ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Geraniol, Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0