Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Organikus tej- és mézkivonat-tartalmának köszönhetően hidratálja és kondicionálja a kéz bőrét.

Kiszerelés: 300  ml

Virvatuli

2016. október 28.

Nagyon szeretem, ahogy az egyik barátnőm mondja, "meseillata" van. Ahogy hűl az idő, mindig előveszem, ünnepi hangulatba kerülök tőle. A kezemet szárítja, de még nem találkoztam olyan szappannal, ami nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

floraligeti

2013. február 14.

Mivel egy nap 100 X kezet mosok, nekem megfelelt. Kellemes az illata, elegáns a doboza, dísze a fürdőnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Remi

2012. december 10.

Kellemes, de hamar elillanó az illata, és a tisztító ereje is elégtelen. Talán az egyik leggyengébb terméke a sorozatnak. Viszont rendkívül ízléses a csomagolása.
Cicamosdáshoz jó, de egy erőteljesebben szennyezett kéz letakarítására alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

ryaaaa

2012. november 21.

finom illat, nem szarit,keves is eleg belole, taplalja a bort, ezzel azt hiszem, mindent leirtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

doee77

2012. augusztus 29.

Nagyon vonzó, ízléses termék, banditának igaza van, csak hát... Nem is bőrbarát, az illata is igen hamar elmúlik, és elég drága egy kézmosóhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

twanni72

2012. július 26.

Sajnos nem túl bőrbarát az összetevők miatt... Az illata, állaga jó lenne, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 26.

bandita

2012. június 13.

Ha esztétikai szempontból értékelnék, simán ötöst kapna a tökéletes csomagolás, valamint az aranyló mézként tündöklő, illatozó termék. Amióta láttam, a második piros pöttyös összetevőt, nehezen ugyan de ellenállok az utántöltő megvásárlásának és egyben csalódott vagyok, hogy kedvenc termékemnél kell szembesülnöm az összetevővel. A flakon egyébként hű társam, utántöltős, zacsis folyékony szappanok szépen mutatnak benne, de ezt a szín-illat-hatást eddig még semmi nem pótolta számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 13.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Színezék. Barnás sárga.