Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Mia0602

2019. július 21.

Ajándékba kaptam. Imádtam az illatát, imádtam a krémes érzést radírozás közben. Nagyon szerettem használni. Az ára úgy látom elég borsos, de ajándékba elfogadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

Seila

2018. szeptember 9.

Az egyik kedvenc testradírom.Finoman, mégis hatásosan radíroz, nem szárít, sőt... Nagyon jól hidratál, és szép puha lesz tőle a bőröm. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Agnes09

2018. július 28.

Az egyik nagy kedvenc a testradírok közül. Akcióban szoktam rá vadászni. Nagyon jó minőségi testradír. Finom szemcséjű, mégis hatásosan radíroz, eltávolítja a mitesszereket, apró pattanásokat hátamról, Mindeközben nem szárítja a száraz, érzékeny bőrömet. Remekül hidratál. Állaga sűrű, krémes, sokáig elég Illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

lassugepard

2018. június 25.

Én is sok tubussal elhasználtam már. Néha sajnálom rá a pénzt, pedig megéri az árát. Nagyon finom puha lesz a bőröm tőle. Szerintem egyáltalán nem nehéz lemosni, némelyik olajos radírral ellentétben (pl Swedish spa). Nedves bőrre kenem, és nem használok túl sokat egyszerre, így könnyű leöblíteni. Ha borotválkozás előtt alkalmazom, jobban siklik a lábamon a borotva, és nem vágom meg a lábam. Én azért szoktam utána hidratálni. Az illata elmegy, nem a kedvencem, de úgysem érzem sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Fruskacsa

2018. február 18.

Sok tubussal fogyasztottam már el belőle, kézfejre, karra, lábra, a körmösöm paraffinos pakolás előtt is ezt használja, ő mutatta, szárazon először, utána pici vízzel felhabosítva. Tényleg bő vízzel lehet lemosni, ahogy többen írják, de ez engem nem zavar. A mézes illatokat általában nem szeretem, de ez kellemes. Mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Buklika

2017. december 27.

Eleinte elégedett voltam, de normál használat mellett nagyon kiszárította a bőrömet, úgyhogy lecseréltem az Yves Rocher pure tisztítójára.
Nem épp kedves összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Nem épp kedves összetevők...

tündérmanó

2017. október 17.

Az egyik legjobb radír amit idáig használtam. Szépen frissít és babapuhává teszi a bőrt. Nem olcsó, de jó sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

WAME123

2017. augusztus 13.

Nagyon nem szeretem a méz illatú dolgokat, de ennek a testradírnak nagyon friss mézes illata van, nem az a tipikus fojtogató fajta. Sok benne a szemcse, nagyon sokáig elég. Heti 1x használom, szépen radíroz, finom, puha bőrt varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

cintialaura

2017. március 1.

1500 forintért jutottam hozzá. Ma használtam először, kellemes érzés volt, bár én nyáron jobban szeretek radírozni, biztos akkor is jó lesz. Tisztít is, pont kellő mennyiségű apró szemcse van benne. Az illat pedig csak a ráadás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Piedra

2016. december 9.

Hm, előtte Avon-os Senses-féle testradírt használtam, ez kicsit drágább, de gondoltam kipróbálom.
Drágább, de nekem jobban bevált. Durvábbak a szemcséi, de szerintem jók. Volt már milk & honey testápolóm, annak tetszett az illata, ennek viszont kissé fura, zavaró számomra. Viszont mióta heti 2-3 alkalommal használom, kevesebb a benőtt szőr a lábamon. Emellett pedig több víz kell a lemosásához.
Összességében mégis azt mondom, hogy a későbbiekben újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Összességében mégis azt mondom, hogy a későbbiekben újravevős!

Hidratálók: Glycerin, Honey, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)