Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló olaj, ami visszaadja az élettelen haj fényét, ragyogását és rugalmasságát.

A bontatlan tubust egy percig meleg vízbe kell helyezni, majd a hajon szépen elosztatni és 5 perc után lemosni.

Száraz, igénybevett hajra.

vivienlovesit

2017. szeptember 4.

Nekem nagyon bevált! ♡ Ebben a szeles, hűvösebb időben eléggé kiszáradt a hajam és erre kerestem megoldást. Még nem alkalmaztam semmilyen kókuszolajat tartalmazó terméket, így kissé féltem tőle, hogy mennyire lesz nehéz kimosni a sörényemből; de, kellemesen csalódtam! :) Akciósan vettem, 149 Ft. Egyetlen bajom vele, hogy nem cruelty-free...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Suwun

2017. augusztus 5.

Egyszer megvettem kíváncsiságból. A hajam gyorsan beszívta az egészet, ki is tudtam mosni belőle, de az égvilágon semmit sem tapasztaltam. Nem csinált semmit. De már tudom, hogy nem kell megvennem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

niki994

2017. május 3.

Csinált is a hajammal valamit meg nem is fényesebb de hát csodát nem kell várni igaz egy terméktől. Kilehetett mosni nem volt vele probléma ,de inkább maradok a kókuszzsírral bekenem ápolásnál jobb ilata is van meg szebb a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Noah27

2016. december 17.

Az 5 termékes szettben kaptam.
Kezembe akadt,mondom egye fene,kipróbálom.
Igazából sztem nem fogok venni újra.
Nyelte a hajam,mint kacsa a nokedlit..hu mondom na kraftos lesz....majdnem.
Alig bírtam kimosni,még mindig kicsit "prűd" a hajam. Semmi extra puhaságot nem érzek.
Az viszont tény,hogy a töredezett hajvégeknek nyoma sincs,és kicsit tényleg fényesebb a hajam,de maradok a Kallosnál,L`oréalnál és a Gliss kurnál....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Az 5 termékes szettben kaptam.
Kezembe akadt,mondom egye fene,kipróbálom.
Igazából sztem nem fogok venni újra.
Nyelte a hajam,mint kacsa a nokedlit..hu mondom na kraftos lesz....majdnem.

redheadvrouw

2016. december 6.

Ugy hasznaltam, ahogy a leirasban szerepelt. Nem lett eleg a hajamra, csak a hosszara es a vegere raktam. Belekotott a cucc, osszecsomosodott a hajam, ketszer is samponoznom kellett. Hajmosas kozben egy csomo hajam kijott a gubancok miatt..Miutan kimostam feltettem a szokasos hajmaszkom, mert semmi pozitiv hatasat nem ereztem.Nem ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

CocoSunrise

2014. augusztus 3.

Semmit sem csinált a hajammal. Pénzkidobás. Valaki, akinek bejött leírná, hogy használta? Én úgy, ahogy a tubuson írja... de hátha nem úgy kell. Számomra hihetetlen, hogy egyeseknek bevált, miközben az én extra vékonyszálú hajammal (könnyű eset) semmit sem kezdett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

krémparádé

2014. július 9.

Kb. Félévente használtam el 1-2 tubussal, azonnali a hatás, újjáéled a hajam töle, újra fényes, dúsabb és szebb lesz, méghozzá tartósan. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

tilbog

2014. május 27.

Kipróbáltam száraz hajon, simán felkenve. Elcsodálkoztam. Percek múlva elillant a hajamról. Hasonlít egy fodrász által ajánlott olajhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

ritariot

2013. december 6.

puha, kellemes tapintású lett tőle a hajam, könnyen fésülhető. úgy voltam vele hogy párszáz forintért egy próbát megér (kettőt rendeltem) de szerintem fogok még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

Habchók

2013. június 24.

nagyon jó kis termék, nekem bevált, az illata pedig kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

nagyon jó kis termék, nekem bevált, az illata pedig kellemes

Hidratálók: Butylene Glycol