Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Energizáló testpermet mentával és málnakivonattal, amelytől a bőre csodálatosan felfrissül.  Hidratálja a bőrt, zamatos az illata.

Heni223

2019. március 20.

Imádom ezt a terméket ahogy a tusoló zselés változatát is. Nagyon frissítő és kellemes kombináció a menta és a málna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

szandi08

2018. március 7.

Az illatát imádom, habár nem tart sokáig.
Hidratálni nem hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Az illatát imádom, habár nem tart sokáig.
Hidratálni nem hidratál

Szabina911213

2017. február 3.

Igazi üde, nyári illat. A meleg időkben szuper kellék, frissítő. Előfordult, hogy ragacsos érzetet hagyott, de viszonylag jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Loreleyyang

2016. október 24.

Még nagyon règen volt egy ilyenem akkor nagyon tetszett, az illata nagyon nyárias . Csak azért nem rendelnèm újra mert testpermet .

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Chootie

2016. október 2.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz: ragad és kicsit mű. :( Van benne valami háttér-illat, ami nálam köhögést vált ki, mintha löszfal előtt lélegeznék. Nem kellemes. Most ecettel higítva, öblítőnek használom a függönyökhöz, abroszokhoz és nagyon bevált eme minőségében! (a 3 csillagot erre kapja, a 2 hiányzó a termék eredeti funkciójának szól.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

mmartina97

2016. február 7.

Egyik barátnőmön éreztem az illatát és egyből én is bele szerettem,viszont már émelyítőnek érzem.Amikor használom ragad a bőrömön,hamar elillan az illata viszont frissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

bivienn

2015. december 17.

Azután vettem meg, mikor az egyik osztálytársam behozta és a teremben fújta be magát. Annyira tetszett az illata, hogy rögtön be kellett szereznem. Viszont annak nem ajánlom, aki utálja, ha egy illat nagyon hivalkodó és harsány. Mert kilométerekről érezni lehet, ha valaki ezt viseli. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

2015. december 8.

Frissítő nem túl tartós az illata de ez amúgy is olyan táskába be dobos darab

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Frissítő nem túl tartós az illata de ez amúgy is olyan táskába be dobos darab

Catcatcat

2015. július 7.

Kedvenc testpermetem!! Annyira jó illata van, igazi friss illat :) nyáron, 40 fokban a buszmegállóban igazi életmentő tud lenni :D
Én otthon a hűtőben szoktam tárolni és ha megyek valahova, akkor viszem is magammal a jó hideg permetemet, másképp nem bírnám ki az utcán. Kicsit tényleg ragad, de ez az egyetlen hátránya. Már 2 flakonnal elhasználtam és tervezem újravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

blairwaldorf

2015. július 2.

Nagyon sok testpermetet kipróbáltam már, de ő lett a kedvencem!
Jól frissít, az illata egyszerűen üdítő, ráadásul tartós, akár egy parfüm.
Az árát is kedvezőnek tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Nagyon sok testpermetet kipróbáltam már, de ő lett a kedvencem!
Jól frissít, az illata egyszerűen üdítő, ráadásul tartós, akár egy parfüm.
Az árát is kedvezőnek tartom.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.