Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 750 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

bia93

2019. július 25.

Nekem nagy csalódás volt ez a tusfürdő. Amúgy sem vagyok megbékélve a márka tusfürdőivel, nem habzanak eléggé és engem szárítanak is, viszont megfogott, hogy dinnye illatú.Azonban semmi dinnye illata nincs, csak valami halvány zöld illat érződik miközben használom. Még mindig félig van a flakon, már csak a felmosóvízbe teszek belőle néha-néha, hogy fogyjon el már valahogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

jane79

2019. május 11.

Használtam már belőle, hiába nagy a kiszerelés, túlárazottnak tartom, pedig az illata kellemes és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Vargane92

2016. november 24.

Imádjuk!Mi a férjemmel ezt használjuk és nagyon jól lehet rajta érezni a dinnye illatát és energikussá ugyanakkor nyugtat is az aloe vera illat!! !:) már rendeltem most nagyba 2-vel rendeltem mert nagyon jó és tudom hamar elfog fogyni, főleg ha párom is használja!:)Csak ajánlani tudom és nem szárít inkább hidratál!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

rLau88

2016. november 23.

Nagy kiszereléssel rendeltem, kár volt. Nekem valahogy nem habzik eléggé és a dinnyeillatot nem igazán érzem benne. (Pedig főleg amiatt rendeltem)
Várom már, hogy elhasználjam télre nem a legjobb választás de még mindig sok van a flakonban.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

dorinahezso

2015. január 22.

Nem sok tusfürdő gyakorolt rám mélyebb benyomást, de erre még most is emlékeztem. Ez egy energiabomba. Megveszem újra, ha látom majd katalógusban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

k.ingrid90

2014. március 26.

Most fogom elhasználni. Bevallom mire elfogy egy ilyen nagy kiszerelésű tusfürdő szépen meg lehet unni :D Ennek ellenére szeretem és inkább az aloe vera illata érződik ki. Szépen hidratálja a bőrömet. A megunás ellenére max csillagot kap, mert nem ő tehet róla, hogy nem bírok sokáig egy illattal fürdeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol