Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Továbbfejlesztett formulájú, hidratáló hatású éjszakai krém szabadalmaztatott Tri-Peptide Technológiával és burgonyafélékből (Solanaceae) nyert növényi őssejtkivonattal. Korrigálja a ráncokat, simábbá teszi a bőrt, üdébbé teszi a tónusát rendszeres használat mellett. Intenzív hidratáló és tápláló hatása van, használatával puhábbá, rugalmasabbá válik a bőr reggelre. Enyhén illatosított.

mariann33

2020. november 20.

2016.dec.01.
Végre egy igazi krémes KRÉM!Afrissen vágott fű illatával.
Kb.2 éve használtam az elődjét,szerettem azt is,de zsírosabb volt,nem is rendeltem többé.Ez viszont egy nagyon jó állagú krém!Nagyon jó a felszívódása is.Ennek határozottan jót tett a fejlesztés.Állaga tökéletes,illata is,a hasznàlata is e két tulajdonság miatt kellemes,nem nehéz,az én vízhiányos bőrömre tökéletes.A legnagyobb bajom a hidratálókkal hogy a legtöbb zsíros,és bàr èjszaka nem számít ha fénylik a fejem de nem feltétlenül zsírosításra van szüksége egy száraz bőrnek.Számomra szuper termék,ha akciós biztosan újra veszem!

Ud:Újravettem..jó pár újításon ment közben végig a termékcsalád.1-2hete használom minden este,változást nem látok az ábrázatomon,viszont a krémen annál inkább:
Valóban grízes állagú ahogy előttem is írták,az illata számomra erős,nem rossz illat,de a régi sokkal jobb volt,nem is volt ilyen zavaró.
Nagyon klasszul szívódik,ami meglep,hogy szinte lemattít,viszont hidratált a bőr.Érdekes.
Továbbra is maximális csillag,ez a kiadás is jó,és aki csak ezt ismeri,nyilván nemtudja a régihez hasonlítani,ezért így pontozom én is.Teljesen korrekt krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

2016.dec.01.
Végre egy igazi krémes KRÉM!Afrissen vágott fű illatával.

liliomszirom

2017. december 10.

Régóta nem találtam megfelelő krémet az arcomra. Megvettem az egész szettet, és nagyon bejött. Már másodjára rendeltem. Azonnal beszívja a bőröm, nem lesz tőle zsíros az arcom, és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Csilla32

2017. szeptember 8.

Nekem nagyon bejött. Nem zsíros, könnyen beszívódik és reggelre gyönyörű, puha és sima lesz tőle a bőröm.
Az illata a frissen vágott fűre emlékeztet és nagyon kevés kell belőle.
Kár, hogy ez az éjszakai változat és nincs benne fényvédő (értelemszerűen), mert a nappali párja csillog és nem szívódik be. Így ezt használom nappalra is, csak kell fölé fényvédő, úgy meg nem az igazi, mert elnyomja ezt a fantasztikus, de nem tolakodó illatot, de ez már az én egyéni dilim... :)
Összességében szerintem nagyon jó kis krém.
Update: most láttam az összetevők között a titanium-dioxidot, na, az meg természetes UVA/UVB fényszűrő. Vagyis; van benne fényszűrő... :) hurrá.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Az illata a frissen vágott fűre emlékeztet és nagyon kevés kell belőle.
Összességében szerintem nagyon jó kis krém.

lassugepard

2017. május 13.

Mintát rendeltem belőle. Nagyon jó krém. Könnyen beszívódik, és azonnal szépen hidratál. A bőröm tényleg tömörebb lett tőle, és a kezdődő ráncaimat is feltöltötte, alig látszanak. Nem okozott pattanásokat sem, és még az illata is finom. Tervezem, hogy én is megveszem a teljes szettet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

szandy087

2017. január 16.

én teljes szettet használok, ezt is imádom belőle :) amikor szárazabb a bőröm, csak ez alá teszek szérumot is. Nagyon jól felszívódik és nem annyira tömény mint a nappali krémje. Éjszakára tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.