Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

ramonanagy0669

2017. június 12.

Sikerült elhasználnom nagy nehezen..
Nem igazán szimpatizáltunk egymással, hiszen elvileg nyugtató hatású, ahhoz képest kiszárította folyton a bőröm, és 10 perc múlva meg újra zsíros volt. Kb a szappanhoz tudnám hasonlítani a terméket.
Szerencse hogy már nem gyártják.
Nagyon sok kell belőle, nem habzik, ellenben jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Sikerült elhasználnom nagy nehezen..
Szerencse hogy már nem gyártják.
Nagyon sok kell belőle, nem habzik, ellenben jó az illata.

orsi0210

2017. május 11.

Nyugtató hatásúnak nem mondanám, mert eléggé szárít, viszont simává és mattá teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

viewxy

2015. november 17.

Arctisztításra kevés sajnos, de sminklemosónak tökéletes a tonikjával együtt. A vízálló spirállal is elbánik és nem csípi a szemem. Remélem visszahozzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

JudithBeauty

2015. május 22.

Kár, hogy megszűnt, én nagyon szerettem. Nem szárítja az arcot, finom az illata, és rendesen letisztítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Yepp

2015. május 4.

Nagyon jó az illata és nekem bevált a pattanásokra, bár nem használom olyan gyakran.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

Messy2214

2015. január 31.

Isteni illata van. Egész könnyen lemossa a sminket. Ritkán használom,úgyhogy nekem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Pink Lady

2014. november 22.

Isteni illata van, de iszonyatosan szárítja a bőröm. Próbálom elhasználni a maradékot, de nehezemre esik. Egész jól tisztít, de elég sok kell belőle egy használathoz. Más arctisztítókból, csak épp egy kicsit kinyomok és elég az egész arcomra, de ebből egy féltenyérnyit ki kell önteni, hogy érjen is valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

umpalumpa

2014. október 31.

Még jó, h nem adtam érte pénzt- ajándék volt. A folyékony kézmosók és kádmosók között végezte. pusztítóan szárította az arcomat. Mivel a kisfiam majdnem minden nap teli kád vízben pancsol, ezért minden fürdetés előtt kimosom a kádat. Szivacsra teszek ebből a löttyből és azzal mosom át. Másra sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

szivecske

2014. október 25.

Jól tisztít, de nagyon szárítja az eléggé zsíros bőrőmet (nem önszántamból vettem a bőrtípusomra, hanem kaptam). Mivel a levendulát imádom, tettem vele egy próbát, de a végére borzasztóan meguntam, főleg, hogy a levendula nem is érvényesül igazán. Szinte biztos, hogy nem veszem újra. Nekem a csomagolása se jön be, mert bonyolult mindig tekerészni róla a kis kupakot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Most járok a végén, nekem tetszik az illata, és még az is, hogy nem habzik úgy mint a Pure Skin arclemosója. Puhává teszi a bőrömet, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.