Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ldori13, az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Kiszerelés: 150 ml

viewxy

2015. november 17.

Sminklemosónak használom, toniknak nekem kevés volt a hatása. Lemosónak nagyon nagyon jó, nem csípi a szememet se. Nekem nem érzékeny a bőröm de akinek igen azoknak biztos jó úgy is, mint tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Kinyi

2015. január 18.

Én nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nem gyártják. Kíméletesen tisztított és nagyon jó volt amikor kipattogott bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Niki1991

2014. február 10.

Jó illata van, de nekem kicsit ragacsosnak tűnik, nem szívódik fel teljesen. Az aloe-árnikás tonikot jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

vavyana

2014. február 9.

Az ősztől tavaszig szoktam használni, nyáron inkább frissítő tonikot. Finom az illata, és jól tonizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

Cu2tka-baba

2014. január 6.

Nekem száraz a bőröm nagyrészt, főleg most h hideg van fúj a szél, de ez abszolút jó, eleinte kicsit szárított, de aztán megszokta a bőröm és nagyon szép lesz reggelre:) Persze a krémmel együtt használom, de néha elfelejtettem bekenni és akkor sem volt akkora gond:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Galadriel

2013. december 30.

Az illatával nincs bajom, viszont egy használat után olyan szinte kiszárította az arcbőrömet, hogy alig bírtam rendbe hozni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Bavardeuse

2013. december 19.

Nekem az illata kicsit túlzás, de tény, hogy jó. Lemossa, amit le kell, semmi extra. A nyugtató hatást én nem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

fiorentina914

2013. november 12.

Nagyon szuper tonik! Imádom az illatát is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Nagyon szuper tonik! Imádom az illatát is!

kataa

2013. november 9.

Szeretem, mert:
-jó illata van :)
-tonizál
-pihi-puhi lesz a bőröm, és talán meg pattanásokból is kevesebb lett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Szeretem, mert:
-jó illata van :)
-tonizál
-pihi-puhi lesz a bőröm, és talán meg pattanásokból is kevesebb lett

zami86

2013. augusztus 15.

Imádon az illatát, finom puha lesz tőle a bőröm. Ahhoz képest, hogy "pure nature" nem a legjobbak az összetevői, ezért levonok egy csillagot. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.