Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2012. szeptember 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kéz és körömápoló krém. Puhábbá és simábbá teszi a kéz bőrét. Védi a körmöket és a kézbőrt. Használja napont a többször.

Kiszerelés: 200 ml

Monik

2013. december 22.

Átlagos krém és szerintem büdös. Többet nem veszek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Átlagos krém és szerintem büdös. Többet nem veszek!

miss

2013. március 31.

Az egyik kedvenc kézkrémem, mert a kezem rendkívül puha lesz tőle, nem túl zsíros, hamar beszívódik, egy nap többször is használom, de a szaga ezt mindet kiüti, rendkívül kellemetlen számomra, és kiábrándító, amikor nyilvános helyen használnám, mert mindenki érzi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 31.

cirmok

2012. december 27.

Blőe. Ez a termék mindent egyesít, amit utálok egy kézkrémben: élénk, tartós zöldszag, "csúszós" állag, fél óráig tartó hidratálás. A szokásos, családon belüli "ajándékvándorlás" keretében került hozzám, de nem biztos, hogy nálam marad :-) Csak azt nem tudom, kinek adhatnám tovább (utálok kidobni kozmetikumokat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

musume

2012. augusztus 28.

Nekem tetszik az illata, és puha, selymes lesz a kezem tőle. Szeretem használni, de találtam egy még finomabb illatú kézkrémet, úgyhogy szegényt lecseréltem arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Nickykee

2012. április 7.

Nekem tetszik az illata, bár kicsit olyan "fű szaga" van. :) Gyorsan beszívja a bőröm, közepesen jó hidratáló hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Rosewood

2012. január 12.

Nem szeretem az illatát. Egyébként nem rossz krém, de kizárólag nyáron használom, mert télen semmit nem ér. Hidratálja a bőrt, maradéktalanul és nagyon könnyen beszívódik, mintha csak vizet kentem volna a kezemre. Ezért meleg időben éppen elég, hidegben kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

horzso

2011. november 22.

Szerintem büdös, egyszerűen irtózom a szagától, mintha egy halpiacon lennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 22.

Szerintem büdös, egyszerűen irtózom a szagától, mintha egy halpiacon lennék.

doee

2011. november 5.

Többször is 300 forint körül vettük, és nagyon jók a tapasztalatok, az egész család használta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Judiit

2011. augusztus 16.

Az illata számomra brutál zöld. A hatása jó. Gyorsan beszívódik, hidratált lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A szomáliai balzsamfa (Commiphora myrrha) a szappanfaalakúak rendjébe, a balzsamfafélék családjába tartozó növényfaj. A belőle előállított szirupot mirhának nevezik. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók.