Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém citrommal, amely természetes módon fehéríti a fogakat. Élénkítő mentatartalma friss leheletet nyújt, zöldtea-tartalma antibakteriális tulajdonságokkal bír, és csökkenti a fogíny irritációját. Fluoridot tartalmaz, megakadályozza a lepedékképződést és a fogszuvasodást.

Kiszerelés: 75  ml

Sarene

2017. április 3.

Gyengéden világosított és nem volt extrém mentol íze. Szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Gyengéden világosított és nem volt extrém mentol íze. Szerettem.

Damayanti

2016. március 9.

Elég jó volt, tudott annyit, mint bármelyik sokkal drágább és márkásabb fogkrém :) extra fehérítő hatásra nem emlékszem, bár olyan volt, hogy megjegyezték milyen szép fehérek a fogaim, de előtte más márkából is mindig fehérítőset használtam és azóta is, szóval nem tudom az mennyire szólt épp ennek a terméknek, az íze kicsit nekem furi volt, maradok a mentolos vonalnál, de összességében nem volt ez rossz cucc :) Az ára meg pláne jó volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Timi12

2016. február 20.

Szeretem ezt a fogkrémet... Volt egy seb a számban és csak ezt az egyet tudtam használni. ez nem csípott olyan kegyetlenül, mint a többi...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Ella

2015. december 18.

Kicsit fura utóízt hagy maga után, de mérföldkövekkel jobb, mint a többi citromos fogkrém, ráadásul sokkal jobban tisztít. Nem kedvenc, de jobb, mint az "elmegy"-kategóriás termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

marienne87

2015. november 22.

Évek óta Oriflame fogkrémeket és fogkeféket használok, mindegyiknek 5 csillagot adnék, a gyógynövényes termékek egyébként is kedvenceim, ezért őt véleményezem :) kevés elég belőle, finom az íze, friss az utóhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Chootie

2014. augusztus 19.

Egyszerű de nagyszerű fogkrém. Szerettem használni, csak azért nem vettem újra mert szeretek kipróbálni mindig valami újat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Nekem teljesen bevált ez a fogkrém. Nem túlerős az íze és kellemes érzetet hagy maga után. Mondjuk fehérítő hatását még nem vettem észre, de nem is használom olyan régóta, hogy ez feltűnjön. Ennek ellenére nekem eddig bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

marta.kisasszony

2013. július 21.

A legújabb kedvenc fogkrémem! Kellemes, különleges íz, de nem túlzott, ráadásul használata után nem érzi úgy az ember, hogy teljesen kiszárad a száj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

Anita19

2013. március 8.

hát nekem ez annyira nem vált be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

hát nekem ez annyira nem vált be

nkatika

2013. február 12.

Hányingerem van az erős mentoltól, de a tömény gyógynövényt sem bírom. Ez igen kellemes, mindenféle kiszerelést megvettem :) Kedvelem, még a gyerek is szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Forrás: truth-in-aging, BFT