Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. augusztus 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít megőrizni a fog természetes fehérségét és friss, tiszta érzést nyújt.A nátrium fluoridot tartalmazó fogkrémet a Svéd Fogorvosok Egyesülete ajánlja.

Vajdus23

2015. április 30.

Ez a fogkrém egyszerűen borzalmas. Fogmosás után semmi mentolosságot nem ad a leheletemnek, az íze sem a legjobb és szerintem nem is tisztít megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

flora.hegymegi

2014. augusztus 28.

Egy átlagos fogkrém. Reklámmosoly meg 10000 fölött kezdődik, fogfehérítésnek hívják, és ezt egyik fogkrém sem tudja. Úgyis a fluorid az, ami fehérít. Valamelyikben több van, ebben meg kevesebb. De ha fel akarjátok dobni, egy nagyon kevés szódabikarbónát szórjatok a fogkefére. Házi tipp, de vigyázni vele: feldobja a fogkrémet, de túladagolva nem szerencsés a fogzománcnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

rekus15

2014. július 14.

A legpocsékabb fogkrém, amit valaha próbáltam. Nem tisztít jól, rossz az íze, abszolút nem hagy friss leheletet maga után... sőt! A kukában végezte. Kedvező az ára, ha akciós, de még annyit sem ér. Dm saját márkás fogkrémei olcsóbbak és ezerszer jobbak, mint ez. Kipróbáltam a gyógynövényes változatát is (egyszerre rendeltem meg a kettőt), az egy fokkal jobb, de még így sem jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Tündér9

2014. július 2.

Nagy kiszerelésben szoktam venni. Az íze is jó és fehérít is. Szerintem jó kis fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

bambusz09

2013. szeptember 29.

Amikor megvettem többet vártam tőle, mint amennyit kaptam. Egyáltalán nem mentolos, nem frissít, és olyan az érzésem, mintha meg sem mostam volna a fogaimat.
Sajnos ebből eleve egy nagy kiszerelést vettem, mert a gyógynövényes után azt gondoltam, hogy ez is nagyon jó lesz. Kb. a negyedét használtam csak el, ésment a kukába. A gyógynövényes változat ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

ritariot

2013. április 14.

Nem fehérít semmit, bár ezen meg se lepődtem. Árához képest jó és elviselhetően mentolos, nem marja szét a számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Judiit

2013. január 1.

Megszerettem ezt a fogkrémet. Nincs az a durva, szétmarja a szám érzés, mint sok mentolos fogkrém esetében. Jól tisztít, sokáig frissnek érzem tőle magam. A fehérítő hatása annyira nem szembetűnő, de nekem nem is annyira fontos. Az ára is kedvező, pláne mikor maxi méretben kapható. Jó ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 1.

Maniac

2012. december 31.

Nagyon oda vagyok az ízéért, ez már 5 pont, és a hatásával is meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 31.

Feketepárduc

2012. szeptember 16.

Évek óta használom, ez a kedvenc fogkrémem. Nem csíp, ugyanakkor finom mentolos. A legjobb benne, hogy kifejezetten felfrissít és határozottan tisztának (sima felületűnek) és egy picit fehérebbnek érzem a fogaimat a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

bandita

2012. augusztus 4.

Régóta szerettem volna látni a terméket az Oldalon, mivel évek óta az egyik kedvenc fogkrémem. Én is a nagy kiszerelést szoktam akciósan vásárolni. Az íze számomra pontosan olyan, mint a mentolos szőlőcukor-pasztilláé, kifejezetten kellemes. A nyálkahártyámat nekem sem szárította, nem irritált. Habzását optimálisnak érzem. Könnyű és élvezetes 3 perc, amelyet naponta 2x eltöltök vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1