Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virtual Angel, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kiváló hatékonyságú cellulit elleni zselé golyós, masszírozó hatású applikátorral. Láthatóan csökkenti a cellulit megjelenését, és simábbá teszi a cellulittal érintett területeket. CelluSmooth-komplexe serkenti a zsír lebomlását és fokozza a vérkeringést. Simábbá és tónusosabbá teszi a bőrt. Minden bőrtípusra.

Vanille23

2020. november 4.

Szerintem nem rossz termék. Nyilván az "anti-cellulite" nagyon csábító marketing szöveg, és kicsit túlzás, de azért van hatása. Amikor kicsit jobban odafigyelek az étkezésre és próbálok rendszeresen edzeni, akkor szoktam pluszba használni, hogy fokozza a hatást. Csodát nem tesz, önmagában ettől nem tűnik el a narancsbőr, de puhább tapintású és talán feszesebb is tőle a bőr, a görgős kivitel nagyon ötletes, mert tényleg úgy érzi az ember, hogy kicsit "megmozgatja" a makacsabb narancsbőrt. Teljes áron azért nem venném meg, akciósan, 1000 valamennyiért viszont egy próbát megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Virtual Angel

2016. február 21.

Semmit sem ér. Nem, hogy 2 hét, egy hónap múlva sem látszik változás mindennapos használat mellett. Illetve annyi, hogy amíg használtam, több kis pattanás-féle jelent meg a fenekem környékén, amik elmúltak, miután szüneteltettem a használatát.
Akciósan, ráadásul anyósom 25%-os tanácsadónői kedvezményével vettem, de még így is kidobott pénz volt. Még a tubust sem tudom újrahasznosítani, hogy érjen valamit, mert nem lehet leszedni a görgős részét, pedig ha más krémet lehetne bele tölteni, legalább lenne valami haszna. :P :D

Nem tudom, másnak hogyan vált/válik be kíváncsi lennék több véleményre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Nem tudom, másnak hogyan vált/válik be kíváncsi lennék több véleményre is.

Damayanti

2015. szeptember 1.

Nekem maximálisan bevált! Előtte más márkájú anti cellulit krémet is használtam amivel nem nagyon láttam eredményt, viszont nekem ez nagyon be jön, most fogy el kb. egy hónap után az első tubus és nagyon szépen látszik az eredménye, nem csak én, hanem párom is észre vette. Igaz, nem volt olyan nagyon durva narancsbőröm, de azért az utóbbi időkben kissé megjelent és hepehupássá vált a combomon a bőr, de ez a termék nekem végre bevált rá. Szerencsére elég gyorsan szívódik be, az illata is kellemes, a masszírozó fej nagyon jó ötlet és praktikus, hogy lehet adagolni a gélt és elzárni a masszírozás idejére, hogy ne csorogjon ki több krém, ne pazaroljam véletlenül se... Én intenzív, heti 3-5 kemény edzés és egészséges étrend, illetve sok víz fogyasztás mellett minden nap este kentem be és masszíroztam a combomba pár percen keresztül a gélt és így meg lett már 1 hónap után a látványos eredmény, szinte teljesen elmúlt mostanra. Nagyon durva, esetleg évek óta lerakódott narancsbőrre nem tudom hogyan hat, lehet ott sokkal több használat hozna eredményt, hiszen ahogy a probléma sem egy perc alatt jön létre, úgy a megoldás sem megy egyik napról a másikra, illetve azt gondolom, hogy aki csak krémtől várja a narancsbőr elmúlását az ugyan olyan, mint amikor valaki fogyni akar csak csoda kapszulával, de mozogni, étkezési szokásokat változtatni nem akar érte... Szóval aki csak ettől önmagában vár eredményt az szerintem ne is várja, de aki mozog és figyel mit fogyaszt, miből mennyit stb. az nem csak a jó alakot tudja megtartani, vagy megteremteni, hanem ezzel a géllel kiegészítve a narancsbőrtől is meg tud szabadulni, nekem ez a tapasztalatom. Ez a gél jobb mint pl. az Avonos anti cellulit krém, mert amellett is ugyan ennyit mozogtam, ugyan azokat ettem, de nem hozott napi kenés mellett olyan látványos eredményt, mint ez a verzió. Én ezt a terméket szívem szerint javaslom azoknak, akik meg szeretnének szabadulni a hepehupás bőrfelszíntől, de csak rendszeres, napi használat és emellett mozgás, főleg combra, popsira ható intenzív edzés és egészséges étrend kiegészítésével lehet csodát várni tőle, attól hogy naponta egyszer bemasszírozzuk a bőrbe még nyilván nem fog totál átalakulni a combunk :) Mint ahogy csinos, jó alakunk sem attól van, ha naponta bekapunk egy-egy zsírégető csoda kapszulát mert a reklám szerint fogyaszt, de közben nem akarunk mozogni és ugyan úgy esszük a sok felesleges kalóriát... Na, ez pontosan ugyan így működik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.